Parfémy dámské a panské s feromony pro zdraví

Úvod Feromony. Parfémy s feromony

Co je feromon?

 Jak napovídá řecký původ slov "ferein" – přenášet, a "hormon" – vyvolat. Feromony jsou biologický aktivní látky produkované tělem a vylučované do prostředí ve stopových množstvích. Tyto látky jsou schopné specifický ovlivňovat filologický stav a chování jedinců stejného druhu.

Jak feromony voní?

 Feromony nejsou cítit, tzn. že nelze říct, že smrdí nebo voní, protože se rozpoznávají a přijímají jiným organem než čichový. Je toumístěný v malé (o průměru jen 1 mm)  nosní jamce vomeronasální orgán (VNO), jinak též známý podle svého objevitele jako Jacobsonův orgán. VNO je bezprostředně spojený s oblastí mozku, které jsou zodpovědné za vylučování sexuálních hormonů a za sexuální chování. Podle profesora L. Monti-Blocha z Univerzity v Salt Lake City, USA Jacobsonův orgán je schopný reagovat na koncentrace těchto látek menší než 30 pikogramu  (30x10-14).

 Zachytit tak malé množství čichem není možné. Proto většina feromonových parfémů je kombinací bezvonných feromonů a lehkých smyslných vůní.

 Účinky feromonů

 - Podle amerického vědce a vynalezce feromonových perfému Dr D. Berlinera, mají tyto prostředky antidepresivní a protistrésové účinky, napomáhají uvolnění, dodávají  sebejistotu, přináší dobrou náladu a spokojenost se sebou samým;

Tak feromony Vám pomohou zvýšit Vaší přitažlivost, vystupovat přirozeněji a dosáhnout lepších výsledků ve Vašich vztazích s druhými.

- Feromonová stimulace hypotalamu, s nimž je prostřednictvím nervových zakončení spojen VNO příznivě působí na řadu funkcí mozku a těla celkově. MUDr. S. Nikitin považuje jí za nezbytnou součást revitalizační a omlazovací terapii;

- feromony motivují sexuální aktivitu, přičemž jak Vaší vlastní, tak i lidí opačného pohlaví, které se nachází ve Vaši blízkosti.

 

O vlivu parfémů na svádění, sebedůvěru a půvab není velkých pochyb.
S feromony se budete cítit přitažlivější, atraktivnější a vice sympatické. A tak na vás bude reagovat i vaše okolí.   Feromony neudělají vaši práci za vás, ale jí usnadní, pomohou k úspěchům a spokojenosti.

 Jak feromony používat?

Parfemované feromony se používají stejně jako parfémy. Můžete je nastříkat nebo nanést malé množství na krk, dekolt, zápěstí, podpaží prádlo ... 

Doba účinku

Feromon účinkuje jen několik hodin po nanesení. Potom dojde k rozpadu feromonu a jeho účinek pomine. Ale charakteristická vůně nosné složky může být stále patrná.


Více informací o feromonech na www.lott.cz/feromony.html.

 

Výrobce  
Zobrazené produkty 1 - 4 z celkových 4
Feromony. Damský parfém s feromony FM 097 50ml

Feromony. Damský parfém s feromony FM 097 50ml

097. Vůně Gucci Rush 2 od firmy Gucci. Obsah parfému: 20%  Objem: 50 ml

vyprodáno
389,- Kč (15,26 €)
SlevaFeromony. Pánský parfém FM 052 s feromony

Feromony. Pánský parfém FM 052 s feromony

052. Vůně HUGO BOSS - Hugo Boss. Objem: 50 ml 

skladem
389,- Kč (15,26 €)
Feromony. Panský parfém FM 064 s feromony.

Feromony. Panský parfém FM 064 s feromony.

064. Vůně GIORGIO ARMANI - Black Code. Objem: 50 ml.  

vyprodáno
389,- Kč (15,26 €)
Feromony. Panský parfém FM 064 s feromony.Vzorek.

Feromony. Panský parfém FM 064 s feromony.Vzorek.

064. Vůně  GIORGIO ARMANI - Black Code.  Obsah parfému: 20%  Objem: 1,4 ml  VZOREK

vyprodáno
19,- Kč (0,75 €)
Na stranu: produktů.
Copyright 2015 - 2018 © tvojezdravi.eu