INFORMACE O PROVOZU: Vážení zákazníci, drazí přátelé, Nehledě na aktuální mimořádnou situaci OBJEDNÁVKY PŘIJÍMÁME a VYŘIZUJEME, jak nejrychleji můžeme. Česká pošta a Zásilkovna fungují naplno a balíčky vám doručí jako obvykle, jak na výdejny, tak na adresu zákazníků v ČR a do zahraničí. V ČR platí, že je výdej zboží a zásilek z eshopů možný i v provozovnách, kde je jinak maloobchodní prodej zakázán. Dobírku je možné hradit u Zásilkovny pouze bezkontaktně (kartou). Přeji Vám mnoho trpělivosti a klidu a těším se na Vaše objednávky.

Děrované brýle

Značkové děrované brýle ADIUVIS® Pinhole BeneVision - moderní účinná pomůcka pro trénink vašich očí, která může pomoci zastavit zhoršování zraku či dokonce zlepšit již vzniklé oční vady.

Použití brýlí je jednoduché: stačí je pravidelně, nejlépe každý den, nosit při běžných činnostech.Používejte děrované brýle jako náhradu brýlí dioptrických, tj. nenoste pod ně kontaktní čočky. Zpočátku stačí 5 minut denně.Postupně pak nošení děrovaných brýlí prodlužujte na minimálně 15, lépe však 40 a více minut denně.

Všechny druhy děrovaných brýlí mají moderní design, jsou pohodlné a odlehčené.

 
1070
1370110701370
Značky

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.