Kvůli dovolené od 9. do 18. září 2019 veškeré objednávky došlé v tomto období budou expedovány až 20. 9. Jako poděkování za Vaši trpelivost můžete uplatnit slevu 5% na celý nákup. Slevový kód: ZARI . Jak uplatnit slevu se dozvíte v sekci AKCE

Akupunktura ucha. Milan Esler

Neohodnoceno
 
 

AURIKULOTERAPIE. Poznání, 2010. ISBN 978-80-86606-99-6, vázaná, 186 stran, A5.

Dostupnost Skladem (2 ks)
238 Kč    
Značka Poznání
Kategorie KNIHY
 

Akupunktura ucha. AURIKULOTERAPIE
Autor: MUDr. Milan Esler. 
 
Akupunktura je jedním ze základních pilířů tradiční čínské medicíny. Jako léčebná metoda je využívána velkou částí populace a její kladné výsledky jsou prověřeny tisíciletími.
Kniha Akupunktura ucha je příručkou pro všechny, kdo se zabývají mikrosystémy lidského těla.
 
Mikrosystém ucha má nalezitelné aktivní body pouze ve stavu poruchy nebo nemoci, tím se liší od bodů pro výkon klasické akupunktury. Stimulace ušních bodů má posílit a povzbudit samoléčebné procesy v lidském těle.

Aurikuloterapii můžeme považovat za léčbu zásahem do tzv. vnitřního lékaře, tedy do systému, který sám v určitých mezích koriguje chyby v chodu organismu. Tento vnitřní lékař může rezignovat při trvalém stresu, po velkých traumatech - fyzických či psychických.
 
Kniha Akupunktura ucha je bohatě ilustrovaná. Obsahuje bibliografii a rejstřík

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.