Časopis Šifra - ukázkové číslo

7 hodnocení
 
 
Dostupnost Vyprodáno
29 Kč
Kategorie KNIHY
Položka byla vyprodána...
 
Toto číslo časopisu v tištěné verzi si můžete zakoupit přímo v našem e-shopu.
 
V tomto čísle:
 

Už jste našli svoji spřízněnou duši? Ať už je vaše odpověď jakákoli, neměli byste si nechat ujít novou Šifru. Existuje někde na světě naše druhá půlka? Člověk, v jehož blízkosti můžeme být sami sebou a stáváme se tím, kým bychom měli a kým v hloubi duše toužíme být? To se dočtete v úžasném titulním článku tohoto čísla.
V rozhovoru čísla psycholog, spisovatel a spoluhráč Jaroslava Duška ze slavného představení Čtyři dohody vypráví o tom, jak se z něj málem stalo zvíře, proč nemohl rok vyjít z bytu, proč jsou lidi zmanipulovaní a proč nemá být naším cílem život v kleci.
V tématu čísla se dozvíte, čím si Muammar Kaddáfí či Saddám Husajn zasloužili svoji smrt. Kdo vyvolává v cizích zemích takzvané revoluce? Proč se válčí v Sýrii? A co rozhoduje o tom, zda je někdo označen za spojence, nebo diktátora? Aneb když něco nedává smysl, sledujte peníze.
Co získáte vědomým pozorováním toho, jak se pozorujete při pozorování sebe sama? Přesně to, co slibuje titulek článku Pozorováním ke změně. Zbavíte se svých zlozvyků a návyků, které vám způsobují víc škody než užitku.
Dočtete se rovněž o tom, kterak Česku hrozí, že politici národní bohatství v ceně 3 bilionů korun zašmelí nějaké zahraniční firmě a na nás nezbude nic. Řeč je o lithiu v Krušných horách.

 
Šifra - časopis pro ty, kteří čtou i mezi řádky, je jako vždy od začátku do konce nabitá informacemi.
 
PROHLÉDNOUT OBSAH ČÍSLA
 

 
 
 
 
Měsíčník ŠIFRA vychází v tištěné i digitální podobě.
Na stránkách www.casopis-sifra.cz si můžete číst aktuální číslo anebo si předplatit časopis ŠIFRA v tištěné nebo digitální podobě na půlrok nebo rok.
 
Časopis si můžete předplatit pro sebe, nebo jej nechat zasílat jako dárek.
 
Šifra je jedinečný tištěný měsíčník a web, jenž inteligentní formou a s vtipem a nadhledem přináší důležité informace, které lidem pomohou zorientovat se v dnešním chaosu a inspirují je k zamyšlení nad světem i vlastním životem. Jde o časopis plný rozhovorů, reportáží, článků o vztazích a našem duchovním růstu, novinek, záhad, objevů a informací, které zkrátka jinde nenajdete.
Mezi stálé rubriky Šifry patří: zdraví, záhady, objevy, na cestě, z jiného světa, aj. 
 
 
 
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.