Cvičení se sanctbandem. Dagmar Pavlů

2 hodnocení
 
 

Poznání, 2014. ISBN 978-80-87419-37-3, vázaná, 347 stran, 17,5 × 24,5 cm

Dostupnost Skladem (3 ks)
475 Kč    
Značka Poznání
Kategorie KNIHY
 

Autorka: Doc. PaeDr. Dagmar Pavlů, CSc. Cvičení s gumovými pasy Sanctband.
 
Odborná monografie Cvičení se sanctbandem nabízí  velmi rozsáhlé možnosti využití revoluční cvičební pomůcky – gumových pásů Sanctband.
Elastický odpor, který tyto pásy při cvičení kladou, umožňují jednoduchým způsobem posilovat oslabené svaly, uvolňovat kontraktury opačně posilujících svalů. Cvičební gumy Sanctband se používají hlavně v rehabilitačních centrech, klinikách, školních tělocvičnách, fitness centrech, při aerobiku a při domácím cvičení.
Odborně navržená cvičení napomáhají při rehabilitaci po zranění, zlepšují pohybové schopnosti seniorů, zvyšují kondici a pomáhají při léčení mnoha chronických chorob.
 
Názorně jsou popsány a bohatě fotografiemi doloženy prakticky všechny účelné cviky se Sanctbandem, které je možno využít k příznivému ovlivnění svalů jednotlivých částí těla a to při různých způsobech svalové činnosti. Jsou zařazeny postupy, které mohou pracovat se Sanctbandem ve speciálních konceptech – jako je Proprioceptivní neuromuskulární facilitace či Brüggerův koncept. Také cvičení protahovací, balanční, u seniorů, v dětském věku, cvičení ve dvojicích či ve skupinách, ale i ve vodním prostředí, při cestování a řada dalších, při kterých lze Sanctband samotný nebo v kombinaci s jinými pomůckami využít, patří k náplni knihy.
 
Kniha Cvičení se sanctbandem je bohatě ilustrovaná. Obsahuje bibliografii a rejstřík

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.