INFORMACE O PROVOZU: Vážení zákazníci, drazí přátelé, Nehledě na aktuální mimořádnou situaci OBJEDNÁVKY PŘIJÍMÁME a VYŘIZUJEME, jak nejrychleji můžeme. Česká pošta a Zásilkovna fungují naplno a balíčky vám doručí jako obvykle, jak na výdejny, tak na adresu zákazníků v ČR a do zahraničí. V ČR platí, že je výdej zboží a zásilek z eshopů možný i v provozovnách, kde je jinak maloobchodní prodej zakázán. Dobírku je možné hradit u Zásilkovny pouze bezkontaktně (kartou). Přeji Vám mnoho trpělivosti a klidu a těším se na Vaše objednávky.

Datum narození. Jitka Kadlecová

1 hodnocení
 
 

Datum narození a jeho vliv na náš charakter. Poznání, 2010. ISBN 978-80-87419-00-7, vázaná, 239 str. 2. vydání

Dostupnost Skladem (3 ks)
249 Kč    
Značka Poznání
Kategorie KNIHY
 

Autorka:  Ing. Jitka Kadlecová
 
Chcete se dozvědět něco o charakteru svém či lidí, kteří vám vstupují do života? V tom případě je tato kniha určena právě vám.

Kniha sestává:- z charakterových vlastností, které vám dává do vínku váš den a měsíc narození- z charakterových vlastností, kterými vás obohatil váš příslušný rok narození. Hledejte tedy své klady a snažte se je ukázat světu. Hledejte své zápory a usilujte se jich zbavit dříve, než vás pohltí. Život přeje připraveným a proto si hledejte k sobě ty správné lidi a važte si jejich kladů. Zavčas odložte růžové brýle a vnímejte i jejich zápory. Uchovejte si však naději, že stejně jako vy můžete zapracovat na svých slabostech, mohou tak učinit i druzí.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.