Dornova metoda. Jemná cesta ke středu. Gamal Raslan

1 hodnocení
 
 

Poznání, 2004, 2014. ISBN 978-80-87419-42-7, vázaná, 194 str. 3. vydání

Dostupnost Skladem (1 ks)
239 Kč    
Značka Poznání
Kategorie KNIHY
 

Kniha Dornova metoda. Jemná cesta ke středu.
Autor:  Gamal Raslan
 
Dornova metoda vznikla díky Dietorovi Dornovi.
 
Dornova metoda je jemná manuální terapie, jejíž pomocí jsou klouby, obratle i brány energie bezpečně a přesně uváděny do původních správných poloh. Děje se to dynamicky, za aktivní spoluúčasti pacienta. V této knize je Dornova metoda doplněna Breussovou masáží, která upravuje klouby a vyrovnává statiku těla. Kontaktní látkou pro obě metody je třezalkový olej, jehož léčivé účinky se spolupodílejí na dobrých výsledcích těchto metod.

Je to jednoduchý způsob, jak pomoci sobě, svým blízkým při akutních problémech nebo dlouhodobých bolestech v zádech a kloubech. Neuvěřitelně rychle srovnává rozdílnou délku dolních končetin, posuny obratlů (a tím řeší výhřezy plotének), vbočené palce, problémy se všemi klouby, skoliotické vybočení páteře, posuny kostrče a s tím související neplodnost…
Dornova metoda dnes právem patří k jedné z nejúspěšnějších alternativních terapií. Hlavním důvodem je to, že pracuje s lidským (ale i zvířecím) tělem jako s celkem, hledá prapříčinu potíží, odstraňuje velmi rychle a jednoduše ji i její následky. Dává člověku konkrétní návod jak se vyvarovat bolestem a předcházet jim, ale také uvědomovat si, jak a proč vznikly a jak pomoci sám sobě, když už na nás tělo křičí.
 
Kniha Dornova metoda je bohatě ilustrovaná. Obsahuje bibliografii a rejstřík. Určená pro laiky a terapeuty.
 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.