Držení těla. Christian Larsen, Claudia Larsen, Oliver Hartelt

4 hodnocení
 
 

Držení těla. Analýza a způsoby zlepšení.
Poznání, 2010. ISBN 978-80-86606-93-4, vázaná, 142 str. Velmi užitečná kniha pro každého.

Dostupnost Skladem (2 ks)
288 Kč    
Značka Poznání
Kategorie KNIHY
 

Držení těla. Analýza a způsoby zlepšení.
Autoři: Dr.med. Christian Larsen, Claudia Larsen, Oliver Hartelt, Eva Hager. Překlad z německého originálu.
 
Kulatá záda, ploché nohy nebo nadměrné prohnutí v kříži: co již jednou začalo v podobě nesprávného návyku, se mnohdy časem stává bolestivým problémem. Nedosti na tom, že v důsledku špatného držení těla vypadáme starší a méně atraktivní.

Proto v look@yourself poznáte novou koncepci anatomicky správného držení těla. Sami si udělejte představu Jak stojím na nohou? Jak probíhají osy mých končetin? Kde se nacházejí má ramena? Jak držím hlavu? A nakonec: Co vypovídá mé držení těla o mně?

Tyto otázky vám zodpoví koncepce look@yourself pomocí obrázků. S rychlým vizuálním učebním programem analyzujte držení svého těla. Jako zrcadlo vám poslouží 24 vybraných fotografických sérií, znázorňujících lidské tělo od hlavy až k patě.Cvičení, která nejsou cviky: work on yourself.

A jak změnit vžité návyky v držení těla? Zcela jednoduše: Využijte běžné činnosti a objevujte v nich svou pohybovou inteligenci. Vaše osobní tréninkové celky se ode dneška nazývají "Čištění zubů", "Mytí vlasů" nebo "Jízda autem". Doma, na pracovišti nebo na cestě - správné pohybové vzorce můžete uplatnit všude.
 
Kniha Držení těla je bohatě ilustrovaná.

Velmi užitečná kniha pro každého.
 
 

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.