INFORMACE O PROVOZU: Vážení zákazníci, drazí přátelé, Nehledě na aktuální mimořádnou situaci OBJEDNÁVKY PŘIJÍMÁME a VYŘIZUJEME, jak nejrychleji můžeme. Česká pošta a Zásilkovna fungují naplno a balíčky vám doručí jako obvykle, jak na výdejny, tak na adresu zákazníků v ČR a do zahraničí. V ČR platí, že je výdej zboží a zásilek z eshopů možný i v provozovnách, kde je jinak maloobchodní prodej zakázán. Dobírku je možné hradit u Zásilkovny pouze bezkontaktně (kartou). Přeji Vám mnoho trpělivosti a klidu a těším se na Vaše objednávky.

Jak nám mohou pomoci drahé kameny. Antonín Hrbek

1 hodnocení
 
 

Poznání, 2007. ISBN 978-80-86606-66-8, vázaná, 184 stran, 13,5 × 20,5 cm.

 

Dostupnost Skladem (2 ks)
298 Kč    
Značka Poznání
Kategorie KNIHY
 

V knize najdete:

Vliv kamenů na jednotlivá znamení zvěrokruhu
Abeceda léčivých kamenů
Hlavní způsoby užití drahých kamenů
Na co dávat při koupi drahých kamenů pozor 

Kniha Jak nám mohou pomoci drahé kameny je zaměřena přímo na uživatele kamenů a jejím cílem je ukázat, jak mohou drahé kameny skutečně pomoci, jaké jsou jejich silné i slabé stránky a na co je třeba dávat pozor.
Po úvodní historizující části následují souvislosti astrologických znamení a drahých kamenů, atlas drahých kamenů s charakteristikami a podrobným popisem jejich účinků na psychiku i zdraví jejich nositele. Autor v knize rovněž popisuje základní možnosti použití drahých kamenů, způsob jejich výběru a jejich ošetřování pro zvýšení účinků.
 
Kniha Jak nám mohou pomoci drahé kameny  je bohatě ilustrovaná. Obsahuje seznam doporučené literatury

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.