INFORMACE O PROVOZU: Vážení zákazníci, drazí přátelé, Nehledě na aktuální mimořádnou situaci OBJEDNÁVKY PŘIJÍMÁME a VYŘIZUJEME, jak nejrychleji můžeme. Česká pošta a Zásilkovna fungují naplno a balíčky vám doručí jako obvykle, jak na výdejny, tak na adresu zákazníků v ČR a do zahraničí. V ČR platí, že je výdej zboží a zásilek z eshopů možný i v provozovnách, kde je jinak maloobchodní prodej zakázán. Dobírku je možné hradit u Zásilkovny pouze bezkontaktně (kartou). Přeji Vám mnoho trpělivosti a klidu a těším se na Vaše objednávky.

Jak se zbavit brýlí. Mirzakarim Norbekov

3 hodnocení
 
Výprodej Efekt lupa
 

Jak se zbavit brýlí.Zkušenosti hlupáka aneb klíč k prozření. Mirzakarim Norbekov

Lott, 2003, ISBN 80-903193-0-0, brož., 262 str., doprodej

Dostupnost Vyprodáno
Běžná cena 240 Kč
Ušetříte 62 Kč (–26 %)
178 Kč
Značka Lott
Webová stránka značky lott.cz
Kategorie KNIHY
Položka byla vyprodána...
 

Doprodej! Skladem už jen pár posledních výtisků!

Mirzakarim S. Norbekov je doktor psychologie, doktor pedagogiky, doktor filosofie v medicíně, profesor, člen a člen – korespondent řady ruských a zahraničních akademií, autor mnoha patentovaných vědeckých vynálezů a objevů. Má vskutku široký kruh zájmů. Mnohé přivádí k údivu skutečnost, že se tolik schopností slučuje v jedné osobě: výtvarník, skladatel, spisovatel, režisér, umělec, sportovec, … A hlavně je autor této knihy odborník na "súfijskou" praktickou medicínu, která je jedna z nejstarších na světě.

Cílem těchto knih je vrátit člověku sebe sama a je určena těm, kteří se rozhodli dát sbohem svým neduhům, jsou odhodlání na sobě pracovat a chtějí poznat, co dokáže síla jejích ducha. Každý z nás se může stát vládcem nad vlastním zdravím.

Váš organismus je váš nejlepší lékař !

Více na stránkách Centra Norbekova v ČR

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.