Vážení zákazníci, drazí přátelé, Nehledě na aktuální mimořádnou situaci OBJEDNÁVKY PŘIJÍMÁME a VYŘIZUJEME, jak nejrychleji můžeme. Službu OSOBNÍ ODBĚR poskytuji jen výjimečně po předchozí telefonické dohodě (602 958 123) na adrese: Petržílkova 2488/50 a to až do odvolání nouzového stavu. Přeji Vám mnoho trpělivosti a klidu a těším se na Vaše objednávky.

Jak se zbavit zimních depresí. Susane Talbot

1 hodnocení
 
 

SAD, Winter Blues. Blue step, Praha, 2011, ISBN: 978-80-260-0783-8  brož., 159 stran, 14,9 × 20,9 cm

Dostupnost Skladem (1 ks)
169 Kč    
Značka Blue step, s.r.o.
Kategorie KNIHY
 

Překlad z angl. originálu
Autorka: Susane Talbot
 
Trápí vás každý podzim a zimu deprese, nadměrná únava, zvýšená spavost, zhoršená pracovní výkonnost, oslabená paměť a soustředění, nechuť ke společenským i intimním kontaktům, přehnaná chuť k jídlu (zejména na sladké a tučné pokrmy) či vysoká náchylnost k infekcím?
 
Přetrvávají tyto potíže pouze v chladných měsících roku a na jaře a v létě prakticky vymizí?

Pak je možné, že trpíte sezonní afektivní poruchou (SAD), nebo její mírnější formou "winter blues".

Kniha představuje jeden z nejobsáhlejších souborů informací o této nemoci, který v ČR dosud vyšel.
Kniha Jak se zbavit zimních depresí  obsahuje poznatky získané z nejmodernějších vědeckých výzkumů i zkušeností významných lékařů podané čtivou a srozumitelnou formou. Dozvíte se v ní, proč SAD vzniká, koho nejvíc ohrožuje, jak se projevuje, jak se léčí pomocí světelné terapie i dalších účinných metod a spoustu dalších užitečných tipů.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.