INFORMACE O PROVOZU: Vážení zákazníci, drazí přátelé, Nehledě na aktuální mimořádnou situaci OBJEDNÁVKY PŘIJÍMÁME a VYŘIZUJEME, jak nejrychleji můžeme. Česká pošta a Zásilkovna fungují naplno a balíčky vám doručí jako obvykle, jak na výdejny, tak na adresu zákazníků v ČR a do zahraničí. V ČR platí, že je výdej zboží a zásilek z eshopů možný i v provozovnách, kde je jinak maloobchodní prodej zakázán. Dobírku je možné hradit u Zásilkovny pouze bezkontaktně (kartou). Přeji Vám mnoho trpělivosti a klidu a těším se na Vaše objednávky.

Jak žít a nezbláznit se. Lidmila Pekařová

1 hodnocení
 
 

Soubor praktických rad. Psychologie dítěte od předškolního věku do dospělosti.
Poznání, 2006. ISBN 978-80-86606-49-1, vázaná,  208 stran, 15 × 21 cm.

Dostupnost Skladem (2 ks)
220 Kč    
Značka Poznání
Kategorie KNIHY
 

Autorka:  PhDr. Lidmila Pekařová. Třicet tři let praxe v klinické psychologii a přednáškových aktivitách pro pedagogy, širokou veřejnost a řídící pracovníky různých firem a školství. Sedmnáct let  praxe primáře oddělení Rehabilitace II v Hamzově léčebně v Luži-Košumberku.
 
Soubor praktických rad. Psychologie dítěte od předškolního věku do dospělosti. Jak na to, když dítě lže a krade; co s tím, když píše jako čuně; jak řešit vzdor.  Ukazuje v příkladech naši hloupost, nabubřelost, ješitnost a rodičovskou sobeckost.
Je slabikářem výchovy. Hned po pár stránkách člověk zjistí, jak je to knížka plná praxe. A navíc tím, že v každé kapitole je několik příběhů z autorčiny poradny, je i čtivá.
 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.