INFORMACE O PROVOZU: Vážení zákazníci, drazí přátelé, Nehledě na aktuální mimořádnou situaci OBJEDNÁVKY PŘIJÍMÁME a VYŘIZUJEME, jak nejrychleji můžeme. Česká pošta a Zásilkovna fungují naplno a balíčky vám doručí jako obvykle, jak na výdejny, tak na adresu zákazníků v ČR a do zahraničí. V ČR platí, že je výdej zboží a zásilek z eshopů možný i v provozovnách, kde je jinak maloobchodní prodej zakázán. Dobírku je možné hradit u Zásilkovny pouze bezkontaktně (kartou). Přeji Vám mnoho trpělivosti a klidu a těším se na Vaše objednávky.

Jméno a numerologie. Jitka Kadlecová

2 hodnocení
 
 

Vliv křestního jména na charakter z pohledu numerologie
Poznání, 2010. ISBN 978-80-86606-98-9, vázaná, 182 str. 15 × 21 cm

Dostupnost Skladem (2 ks)
220 Kč    
Značka Poznání
Kategorie KNIHY
 

Autorka:  Ing. Jitka Kadlecová
 
Chcete se dozvědět něco o charakteru svém či lidí, kteří vám vstupují do života?
V tom případě je tato kniha určena právě vám.

Kniha Jméno a numerologie. Vliv křestního jména na charakter z pohledu numerologie obsahuje seznam jmen podle českého kalendáře spolu s jejich zjištěnými charakteristikami, které vychází z poznatků numerologie.

Dále nabízí metodiku, která spolu s názornými příklady dává čtenáři možnost si charakter jmen dále rozšiřovat, upravovat či zpracovat výklad jmen, které tato kniha neobsahuje.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.