Léčení Dornovou metodou. Dieter Dorn, Gerda Flemming

3 hodnocení
 
 

Poznání, 2016. ISBN 978-80-87419-53-3,  vázaná, 544 stran, 17 × 24,5 cm

Dostupnost Skladem (2 ks)
198 Kč    
Značka Poznání
Kategorie KNIHY
 

Překlad z němčiny. Název originálu "Heilen mit der Methode Dorn".
Autoři:   Dieter Dorn a Gerda Flemming.

Metoda získala jméno po svém "znovuobjeviteli" Dietru Dornovi, majiteli pily v malém německém městečku Lautrach v Allgäu. Po nehodě, která se mu stala v jeho 35 letech ho bolestí páteře zbavil starý sedlák. Dieter Dorn se od něj chtěl metodu naučit, ale sedlák mezitím zemřel. Naštěstí pro nás, pan Dorn dokázal tuto metodu rozvinout sám díky své píli a intuici. Od té doby se od něj a jeho žáků naučilo metodu již tisíce terapeutů a mohli pomoci pacientům v různých částech světa.
  
Dornova metoda je jemná manuální terapie, jejíž pomocí jsou klouby, obratle i brány energie bezpečně a přesně uváděny do původních správných poloh. Děje se to dynamicky, za aktivní spoluúčasti pacienta.
V této knize je poprvé podrobně vysvětlena teorie a především praxe jemné a šetrné terapie - Dornovy metody. Krok za krokem nám autoři ukazují, jak lze šetrně ošetřit páteř i jednotlivé obratle, co může pacient udělat sám pro sebe jak v léčbě, tak i prevenci a jak tento postup ovlivňuje další části těla, tělesné orgány i psychiku člověka.
 

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.