Lekce osudu. Otázky a odpovědi. Alexandr Svijaš

7 hodnocení
 
 

Lott, 2003, ISBN 80-903193-1-9, brož., 267 str. Doprodej

Dostupnost Vyprodáno (1 ks)
Běžná cena 198 Kč
Ušetříte 158 Kč (–80 %)
40 Kč    
Značka Lott
Webová stránka značky lott.cz
Kategorie KNIHY
 

Lekce osudu. Otázky a odpovědi. A. Svijaš

O čem je kniha Lekce osudu

Kniha, kterou držíte v ruce, jsou odpovědi na otázky, které se nedostaly do předcházejících prací, nebo nebyly dostatečně vysvětleny, a proto mi je často kladou na setkáních se čtenáři v mnoha městech Ruska a ostatních zemích. Kromě toho zde uvádím některé materiály z rubriky „Diskusní klub“ našeho časopisu “Rozumný svět“. Čtenáři časopisu nám stále posílají svoje dotazy a my na ně odpovídáme v této rubrice.
V knize Lekce osudu poprvé ukazujeme, jaký máme vztah k jiným školám a proudům duševního rozvoje. Poprvé ukazujeme na vztah mezi námi stanovenými zákonitostmi a globálními politickými událostmi ve světě. Ukazuje se, že „výchovné“ procesy se uplatňují i na úrovni národů nebo států.
Pro koho je tato kniha
Kniha Lekce osudu slouží především těm čtenářům, kteří se seznámili s našimi předcházejícími pracemi dle technologie Rozumný život. Zde naleznou doplňkovou informaci z naší metodiky, některé nové poznatky a odpovědi na mnoho otázek. Ale nehledě na to, že jste předchozí knihy nečetli můžete dle našeho názoru získat úplnou představu o základních ideách Rozumné cesty z této knihy. Můžete se naučit realizovat svůj život tak, abyste z něj měli radost, abyste měli úspěch a byli spokojeni. Na této cestě žádné problémy nejsou, je třeba jen trošku chtít a snažit se….“ Alexander Svijaš.
 
Doprodej posledních výtisků za cenu 50,-Kč

737_Lekce-osudu_2x3_obalka-2013

Kniha A. Svijaše Lekce osudu byla podruhé vydáná v českém jazyce nakl. Eugenika, Bratislava, v roce 2013. ISBN: 978-80-8100-311-0.Brožovaná, 296 str., 130x200.

Doporučená prodejní cena - 328,- Kč.

 

 Porovnejte naši cenu s cenou konkurenci

lekce_osudu_1