INFORMACE O PROVOZU: Vážení zákazníci, drazí přátelé, Nehledě na aktuální mimořádnou situaci OBJEDNÁVKY PŘIJÍMÁME a VYŘIZUJEME, jak nejrychleji můžeme. Česká pošta a Zásilkovna fungují naplno a balíčky vám doručí jako obvykle, jak na výdejny, tak na adresu zákazníků v ČR a do zahraničí. V ČR platí, že je výdej zboží a zásilek z eshopů možný i v provozovnách, kde je jinak maloobchodní prodej zakázán. Dobírku je možné hradit u Zásilkovny pouze bezkontaktně (kartou). Přeji Vám mnoho trpělivosti a klidu a těším se na Vaše objednávky.

Numerologie v praxi. Milan Walek

1 hodnocení
 
 

Numerologie. Tajná řeč čísel. Poznání, 2010. ISBN 978-80-86606-95-8, vázaná, 158 str. 13,5 × 20 cm.

Dostupnost Vyprodáno
219 Kč
Značka Poznání
Kategorie KNIHY
Položka byla vyprodána...
 

Kniha Numerologie v praxi
Autor:  Ing. Milan Walek
 
Chcete se dozvědět něco o charakteru svém či lidí, kteří vám vstupují do života?
V tom případě kniha Numerologie v praxi je  určena právě Vám.
Základní příručka pro příznivce numerologie představuje různé způsoby, jak lze využít datum narození a dalších číselných vztahů k poznání lidského charakteru (nadání a slabostí), správné životní cesty nebo partnerské volby. Čísla nám umožňují lépe pochopit zákonitosti našeho vývoje. Při jejich symbolickém užití z hlediska numerologie jsou nositeli jisté energie, která svým způsobem ovlivňuje hmotu, a zároveň jsou i zdrojem důležitých informací.
A proto čísla vycházející z data narození každého z nás jsou klíčem k hledání souvislostí existujících v lidském jednání a chování.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.