Osteopatie. Torsten Liem, Christine Tsolodimos

1 hodnocení
 
 

Osteopatie. Cílené uvolňování blokád. Poznání 2015, ISBN 978-80-87419-45-8,  vázaná, 168 stran, 13,5 × 20,7 cm

Dostupnost Vyprodáno
248 Kč
Značka Poznání
Kategorie KNIHY
Položka byla vyprodána...
 

Kniha Osteopatie.
Překlad z německého originálu "Osteopathie. Die sanfte Lösung von Blockaden"
Autoři: Torsten Liem, Christine Tsolodimos. Torsten Liem MSc DO is Joint Principal of the German School of Osteopathy, a practising osteopath, lecturer in cranial osteopathy and head of several osteopathic MSc-programmes in Germany and Europe. He is the author and editor of several books and has written numerous articles.  - See more at: http://www.handspringpublishing.com/our-authors/torsten-liem/#sthash.SkdvfLta.dpuf
 
Osteopatii založil koncem 19. století americký lékař dr. Andrew Taylor Still.
Spočívá na několika jednoduchých a obecně platných principech, kterým dal již jejich zakladatel formu, v níž je lze učit a naučit.
Lidské tělo je uzpůsobeno k tomu, aby po celý život bezchybně pracovalo a udržovalo své tělesné funkce – aby bylo zdravé. Pokud organismus nepracuje správně, osteopat hledá příčinu buď v tom, že organismus není nutnými stavebními kameny vybaven, anebo že prostřednictvím nervové soustavy dostává chybné pokyny. Osteopat jemnými, ale hluboce účinnými hmaty vnímá příčiny nemocí, uvolňuje napětí a blokády a odstraňuje tak různorodé potíže.V USA je osteopatie zrovnoprávněna s klasickou školní medicínou. V Německu a v ostatní Evropě ji zatím jen postupně poznáváme.
 
Touto knihou bychom tedy rádi přispěli k tomu, aby byla osteopatie správně chápána a aby se ve stále větším rozsahu uplatňovala i u nás.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.