S.O.S. Lidmila Pekařová

3 hodnocení
 
 

Skutečné příběhy ze života partnerů, rodičů a dětí a řešení jejich problémů. Poznání, 2016. ISBN 978-80-87419-51-9, vázaná,  190 stran, 14,8 × 21 cm

Dostupnost Skladem (2 ks)
230 Kč    
Značka Poznání
Kategorie KNIHY
 

Autorka:  PhDr. Lidmila Pekařová, věhlasná česká psycholožka . Třicet tři let praxe v klinické psychologii a přednáškových aktivitách pro pedagogy, širokou veřejnost a řídící pracovníky různých firem a školství. Sedmnáct let  praxe primáře oddělení Rehabilitace II v Hamzově léčebně v Luži-Košumberku. V současné době pořádá přednášky a semináře po celé republice.
 
Kniha SOS nabízí pohled do mnoha lidských osudů a ve zpracování známé autorky jsou nejen obrazem denních problémů partnerů a rodičů, ale i ohromným nábojem síly. I to, co vypadá jako už neřešitelné, nějaké možnosti ještě nabízí, ale obvykle změnu nás samých. To neseme mnohdy nejhůř. Každý z nás prožívá ve svém životě chvíle, kdy neví „kudy kam“. Chvíle, kdy má pocit, že nelze dělat už vůbec nic. Nastupuje úzkost, strach a ničivá představa: „konec, už nechci nic…“ Zpackaný život, to není osud, to je naše práce. Je v ní náš podíl chyb a omylů a příběhy této knihy dokumentují v neskrývané podobě naši slabost, křivý náhled na sebe neschopnost spojit lásku s rozumem.
 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.