Skolióza Jak pomáhá pohyb. Christian Larsen, Karin Rosmann-Reif

1 hodnocení
 
 

Poznání, 2012. ISBN 978-80-87419-20-5, vázaná, 118 str.

Dostupnost Vyprodáno
268 Kč
Značka Poznání
Kategorie KNIHY
Položka byla vyprodána...
 

Kniha Skolióza. Jak pomáhá pohyb
Autoři: Dr.med. Christian Larsen, Karin Rosmann-Reif. Překlad z německého originálu Gesunde Füsse für Ihr Kind.
 
Skolióza, vybočení páteře, se objevuje především u mladých dívek ve fázi růstu. Klasicky se léčí pomocí statické fyzioterapie a korzetu - což si mnohdy vyžaduje mnoholeté úsilí. Jde to také jinak, s novým terapeutickým konceptem, který předpokládá, že převezmeme zodpovědnost sami za sebe. Trojrozměrná cvičení Spiraldynamik® působí proti deformitě dynamicky.Bezbolestně, v pohybu a s radostí ze života: zkušenosti autorky: Autorka má sama skoliózu, je zároveň i fyzioterapeutkou a tanečnicí - ví, jak to chodí. Ukazuje, že radost z pohybu a vlastního těla lze prožít i se skoliózou. Cílevědomými změnami pohybových vzorců se dá změnit tvar i celkové vyzařování těla.Činnosti běžného života jsou terapií: Chůze, sezení, běhání či plavání - kdykoli je tělo v pohybu, má páteř možnost se dynamicky napřimovat a otáčet.
Kniha nabízí množství nápomocných a účinných cviků, abychom mohli cvičit sami - den co den, ať již plně vědomě, anebo bezděčně.
 
Kniha Skolióza Jak pomáhá pohyb je bohatě ilustrovaná

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.