INFORMACE O PROVOZU: Vážení zákazníci, drazí přátelé, Nehledě na aktuální mimořádnou situaci OBJEDNÁVKY PŘIJÍMÁME a VYŘIZUJEME, jak nejrychleji můžeme. Česká pošta a Zásilkovna fungují naplno a balíčky vám doručí jako obvykle, jak na výdejny, tak na adresu zákazníků v ČR a do zahraničí. V ČR platí, že je výdej zboží a zásilek z eshopů možný i v provozovnách, kde je jinak maloobchodní prodej zakázán. Dobírku je možné hradit u Zásilkovny pouze bezkontaktně (kartou). Přeji Vám mnoho trpělivosti a klidu a těším se na Vaše objednávky.

Sportovní masáže. Stanislav Flandera, Albína Flanderová

1 hodnocení
 
 

Příručka pro absolventy rekvalifikačních masérských kurzů. Poznání, 2008, 2012. ISBN 978-80-87419-14-4, vázaná, 156 str.

Dostupnost Skladem (2 ks)
259 Kč    
Značka Poznání
Kategorie KNIHY
 

Kniha Sportovní masáže
Učební pomůcka pro absolventy doškolovacích a rekvalifikačních kurzů sportovních masáží.
 
Vedle obecných částí, jako je hygiena, první pomoc a vzorový provozní řád, obsahuje i části speciální - anatomii pro maséry (včetně kloubních rozsahů), masérské hmaty a prostředky a především jednotlivé obory sportovních masáží a vyobrazenými postupy.
Kromě vlastních sportovních masáží jsou to masáže pohotovostní, automasáž a tejpování (taping).

Kniha Sportovní masáže je bohatě ilustrovaná

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.