INFORMACE O PROVOZU: Vážení zákazníci, drazí přátelé, Nehledě na aktuální mimořádnou situaci OBJEDNÁVKY PŘIJÍMÁME a VYŘIZUJEME, jak nejrychleji můžeme. Česká pošta a Zásilkovna fungují naplno a balíčky vám doručí jako obvykle, jak na výdejny, tak na adresu zákazníků v ČR a do zahraničí. V ČR platí, že je výdej zboží a zásilek z eshopů možný i v provozovnách, kde je jinak maloobchodní prodej zakázán. Dobírku je možné hradit u Zásilkovny pouze bezkontaktně (kartou). Přeji Vám mnoho trpělivosti a klidu a těším se na Vaše objednávky.

Stromy mluví. Eva Pazderová

1 hodnocení
 
 

Omalovánky. Poznání, 2016. ISBN 978-80-87419-50-2, vázaná, 192 stran, 15 × 21,1 cm

Dostupnost Skladem (2 ks)
236 Kč    
Značka Poznání
Kategorie KNIHY
 

Kniha Stromy mluví. Omalovánky. Autorka Eva Pazderová
Život se s námi někdy nemazlí a člověk taková období řeší, jak umí. A já začala kreslit stromy. Uzdravovala jsem sebe samu tím, že jsem kreslila.
Z reakce lidí, kteří mé obrázky viděli, jsem pochopila, že pomáhají i jim. Tak vznikla tato knížka.Někteří lidé se ze svého života „vypíší“; často tím inspirují i ostatní, aby zvládali těžkosti, které jim život přináší.
Já se z něho vymalovávám.
Inspirovat se stromy na mých obrázcích v tomto případě neznamená začít kreslit, ale začít se dívat na svět a na dění kolem sebe z jiného úhlu pohledu. A uzdravovat svůj vztah k sobě samému a následně i ke svým blízkým.
 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.