INFORMACE O PROVOZU: Vážení zákazníci, drazí přátelé, Nehledě na aktuální mimořádnou situaci OBJEDNÁVKY PŘIJÍMÁME a VYŘIZUJEME, jak nejrychleji můžeme. Česká pošta a Zásilkovna fungují naplno a balíčky vám doručí jako obvykle, jak na výdejny, tak na adresu zákazníků v ČR a do zahraničí. V ČR platí, že je výdej zboží a zásilek z eshopů možný i v provozovnách, kde je jinak maloobchodní prodej zakázán. Dobírku je možné hradit u Zásilkovny pouze bezkontaktně (kartou). Přeji Vám mnoho trpělivosti a klidu a těším se na Vaše objednávky.

Učení o pěti prvcích. Radomír Růžička

2 hodnocení
 
 

Principy prevence, diagnostiky a léčby podle zákona pěti prvků. Poznání, 2004, 2011. ISBN 978-80-87419-07-6, vázaná, 172 str

Dostupnost Skladem (3 ks)
198 Kč    
Značka Poznání
Kategorie KNIHY
 

Autor: MUDr. Radomír Růžička, CSc. Druhé vydání. 

Teorie pěti prvků a jejich vzájemných vztahů je základem nejen celé tradiční čínské medicíny, ale i ostatních forem vycházejících z energeticko-informačních základů (celá přírodní medicína, včetně homeopatie a makrobiotiky). Prvky, jejich uspořádání a vzájemné vztahy vyjadřují nejen energoinformační děje uvnitř organismu, ale i denní, roční a životní cyklus a současně charakterizují i typy osobnosti, jejich konstituci, fyziologické či psychologické děje.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.