V rytmu života - Petr Petříček

Neohodnoceno
 
 

ISBN 978-80-2389-779-1, 96 stran, brož.

Dostupnost Skladem (5 ks)
136 Kč    
Kategorie KNIHY
 

Orientální břišní tanec nemá v našich zemích dlouhou tradici, v poslední době se však stává stále populárnějším a počet žen, které se mu aktivně věnují, neustále roste. Břišní tanec přitom není jen krásný pohyb určený ke svádění mužů. Tato pohybová aktivita má totiž řadu pozitivních účinků na zdraví (zlepšuje některé problémy v oblasti pohybového aparátu, léčí řadu gynekologických obtíží včetně menstruačních potíží, některých případů neplodnosti, upravuje průběh těhotenství a porodu, má příznivý vliv na sebevědomí a psychickou pohodu atd.) a navíc je šetrná k páteři a kloubům, a proto vhodná pro ženy všech věkových a váhových kategorií.
Kniha obsahuje popis jednotlivých tanečních prvků, doplněný ilustracemi výtvarníka J. Hlaváčka, dále stručný přehled historie orientálního břišního tance a zemí, z nichž tento tanec pochází, krátké pojednání o orientálních kostýmech, hudbě a samozřejmě i vyjádření předních českých odborníků o zdravotních aspektech orientálního břišního tance.
 Obálka knihy obsahuje harmonizující mandalu a přebal automatickou kresbu Daniely Balážové, kterou navíc nabil svou léčivou energií léčitel Václav Rozhon.
O knihu je značný zájem nejen mezi ženami, které se břišnímu tanci již věnují v některém z řady kurzů, ale i mezi těmi, které zatím pouze slyšely o příznivých účincích této aktivity a chtěly se o ní dozvědět něco více.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.