Základy funkční anatomie. Ivan Dylevský

2 hodnocení
 
 

Praktická učebnice. Poznání, 2011. ISBN 978-80-87419-06-9, vázaná, B5, 332 str

Dostupnost Skladem (2 ks)
380 Kč    
Značka Poznání
Kategorie KNIHY
 

Autor: Prof. MUDr. Ivan Dylevský, DrSc. je český anatom a emeritní přednosta Anatomického ústavu 2. lékařské fakulty Univerzity Karlovy. V oboru se specializuje na anatomii dětského organismu a kineziologii člověka.
 
Základy funkční anatomie jsou moderním učebním textem, který srozumitelným a stručným způsobem popisuje stavbu lidského těla.
Je vstupním textem ke studiu všech biomedicínckých oborů, pedagogické fakulty, fakulty se sportovním zaměřeném, biomedicíncky orientované obory technických vysokých škol a bakalářské směry paramedicínského studia na lékařských fakultách.

Moderní koncepce učebnice připravuje k navazujícímu studiu morfologických disciplín, jak jsou koncipovány v bakalářském programu studia řady vysokých škol. Funkční anatomie je vhodnou studijní pomůckou i pro různé typy profesních a nástavbových kurzů realizovaných ve zdravotnických i nezdravotnických profesích. Najde své místo také při přípravě k přijímacím zkouškám na vysoké školy a vyšší odborné školy. Formální úprava textu dovoluje samostatné studium a učebnice je proto vhodná i pro kombinované formy studia.
Vzhledem k rozsahu učebního textu poslouží i k rychlému opakování před státními zkouškami.
 
Kniha  Základy funkční anatomie je bohatě ilustrovaná. Obsahuje bibliografii a rejstřík

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.