Kvůli dovolené od 9. do 18. září 2019 veškeré objednávky došlé v tomto období budou expedovány až 20. 9. Jako poděkování za Vaši trpelivost můžete uplatnit slevu 5% na celý nákup. Slevový kód: ZARI . Jak uplatnit slevu se dozvíte v sekci AKCE

Zdravé nohy pro vaše dítě. Christian Larsen, Bea Miescher, Gabi Wickihalter

1 hodnocení
 
 

Poznání, 2008. ISBN 978-80-86606-82-8, vázaná, 95 str

Dostupnost Skladem (2 ks)
269 Kč    
Značka Poznání
Kategorie KNIHY
 

Autoři: Dr.med. Christian Larsen, Bea Miescher, Gabi Wickihalter. Překlad z německého originálu Gesunde Füsse für Ihr Kind.

Má vaše dítě nohy ve správném postavení?
Hravá gymnastika pro děti s plohou nebo vbočenou nohou
32 cvičení dle principů konceptu Spiraldynamik®.

...Tato kniha umožní vám a vašim dětem napojit se na archaickou pohybovou inteligenci starou čtyři milióny let. Nabídne vám napínavé pohledy do dějin evoluce, živé anatomie, důležité poznatky o dětských botách, vložkách a řekne vám téměř vše o problémech dětských nohou. Běháním naboso, správnou obuví a cílenou gymnastikou lze zabránit většině pozdějších potíží s nohama. Dvaatřicet nejlepších cviků spirální dynamiky ze Školy nohou pro děti, to nejlepší z dvacetiletých zkušeností s výzkumů vám pomůže, aby se nohy vašich dětí nedostaly na scestí.
 
Kniha Zdravé nohy pro vaše dítě je bohatě ilustrovaná

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.