INFORMACE O PROVOZU: Vážení zákazníci, drazí přátelé, Nehledě na aktuální mimořádnou situaci OBJEDNÁVKY PŘIJÍMÁME a VYŘIZUJEME, jak nejrychleji můžeme. Česká pošta a Zásilkovna fungují naplno a balíčky vám doručí jako obvykle, jak na výdejny, tak na adresu zákazníků v ČR a do zahraničí. V ČR platí, že je výdej zboží a zásilek z eshopů možný i v provozovnách, kde je jinak maloobchodní prodej zakázán. Dobírku je možné hradit u Zásilkovny pouze bezkontaktně (kartou). Přeji Vám mnoho trpělivosti a klidu a těším se na Vaše objednávky.

L-Complex H-Technology 2x a kniha Program Ano NO

20 hodnocení
 
Akce Efekt lupa
 

Výhodný balíček: 2x Preparát L-Complex H-Technology a kniha o tom, jak a proč funguje a jak si napravit zdraví pomoci preparátu. Ušetříte 47 Kč

Dostupnost Skladem (2 ks)
Běžná cena 2 097 Kč
Ušetříte 37 Kč (–2 %)
2 060 Kč    
Značka Natural Nutrition
Kategorie L-COMPLEX H-TECHNOLOGY
 

Kniha o NO terapii a přípravek L-Complex H-Technology - Výhodný balíček. Ušetříte 47 Kč

L-Complex H-Technology je čistě přírodní přípravek. Dík svému složení tří aminokyselin v prášku (L - Arginin báze, L - Citrulin malát, L - Ornitin AKG), jejich poměru a množství, umožňuje uplatnit v praxi jeden z největších objevů moderní medicíny z konce minulého století - terapii NO - oxidu (kysličníku) dusnatého, oceněného v roce 1998 Nobelovou cenou za medicínu.
 
Z knihy Dr. Ignarra se dozvíte proč a jak se dá touto terapií úspěšně řešit:

vysoký krevní tlak
LDL (špatný) cholesterol
angínu pectoris
cukrovku
předcházet infarktu a mrtvici
erektivní dysfunkci
vředy
myopatie
močovou inkontinenci
infekce různého charakteru a rozsahu
Alzheimerovu chorobu
zánětlivá onemocnění
roztroušenou sklerózu 

Lze očekávat, že zlepšením stavu celého kardiovaskulárního (krevního oběhového) systému (včetně vlásečnicových cévek), zlepšením prokrvování všech systémů a orgánů dojde i ke zlepšení stavu pohybového aparátu (klouby, svaly, páteř, záda) a zlepšení kondice všech vnitřních orgánů.

Dávkování L-Complex H-Technology v prášku:
Základní dávkování je 2 x denně 2-3 g  (1 čajová lžička). Dávkování lze upravit dle potřeby. 
Způsob užívání
Kdykoliv - před, při i po jídle na lžičku. Je možné tento hořký prášek rozpustit nejlépe ve vodě (1 dl) ochucené limetkou či citrónem, případně ještě zapít. 
Balení
100 g sáček. Při základním užívání vystačí jeden sáček na 16 dnů. Doporučujeme využívat nejméně dva-tři sáčky bez přestávky, nebo do odeznění řešených potíží.
 
Z knihy Dr. L. Ignarra Program Ano NO se také dozvíte:

Co je NO - oxid (kysličník) dusnatý?
Je to plyn, který se mj. přirozeně vyskytuje v lidském těle a významně pozitivně ovlivňuje zdraví celého organismu. Tvoří se hlavně v endotelu (vrstva buněk pokrývající vnitřní stěny cév).

Funkce NO v lidském organismu
- Oxid dusnatý (NO) – přirozený zázračný kardiovaskulární lék.
- Imunitní systém využívá NO k ničení infekčních bakterií, virů a parazitů a dokonce omezuje bujení určitých typů rakovinných buněk
- U osob s mírným až těžkým diabetem může oxid dusnatý zabránit řadě běžných, ale závažných komplikací.
- NO má také zásadní význam ro fungivání paměti, protože mozek ho využívá k ukládání a vybavování dlouhodobých vzpomínek i k přenosu informací.
- Jako neurotrasmiter zvyšuje prokrvování genitálijí a je proto důležitý pro zajištění normální sexuální funkce. (Objevy Dr.Ignarra v této oblasti vedly ho pak k vývoji léku Viagra).
 
Je-li endotel dobře vyživován, produkuje optimální hladinu NO a krev může bez překážek proudit a vyživovat srdce i ostatní orgány a systémy organismu.

Následky při nedostatku NO v těle
Vlivem stárnutí buněk, nezdravou životosprávou, nemocí, jedovatým prostředím, případně genetickými předpoklady atd. dochází k nedostatečné produkci NO.
Tím vzniká nejen nedostatečná odolnost vůči vlivům vnějšího prostředí, ale i v samotném těle se může vytvořit nový mikroorganismus, tělu škodící. 
Nedostatkem signálních molekul NO, narušením jejich činnosti tak, že neplní svou funkci - vysílání konkrétních zpráv, biologických signálů regulujících buněčnou činnost jsou omezeny až vyloučeny příkazy tělu ke správnému vykonávání svých funkcí. To vede k závažným omezením nebo narušováním činnosti orgánů  (srdce, plíce, játra, ledviny, žaludek, genitálie). 
Úroveň NO se může stát doslova otázkou života a smrti.
 
Co dělat?
Nyní již víme, že všichni, kdo trpí nedostatečnou tvorbou NO, mohou pomoci stravy, podporující NO, potravinovými doplňky a mírným cvičením jeho nedostatek vyrovnat.
Tomu se říká terapie NO .
Za tento objev obdržel jeho autor Dr. Louis J. Ignarro v roce 1998 Nobelovu cenu za medicínu. 
 
Kniha Program Ano NO je psaná jasně, živým srozumitelným jazykem.  O složitých procesech v těle dr. louis Ignarro vypráví jednoduše ale nevynechává nic podstatného. Kniha je zajímavá jak pro odborníky tak i pro laickou veřejnost, poskytne Vám spoustu zajímavých znalosti a dovednosti o Vašem vlastním organismu, které bude moci ihned uplatnit. 
 
Jako vysoce účinný přípravek se v praxi ukázal a potvrzuje přírodní preparát v prášku, složený z aminokyselin rostlinného původu, který po pětiletém vědeckém bádání a dvouleté praxi je evidentně svými účinky bezkonkurenční - L-COMPLEX, H-TECHNOLOGY.

Jeho pravidelným užíváním se aminokyseliny přetváří v organismu na NO, jehož molekuly zajišťují rozšiřování a zpružňování cév, postupné rozpouštění usazenin a krevních sraženin v cévách a zamezení jejich tvorby.
Dochází tak k lepšímu prokrvování a prokysličování celého těla - všech jeho orgánů a systémů - a tím i k přirozenému samouzdravovacímu procesu organismu.
 
Spolu s dodržováním dalších zásad terapii NO je možno řešit i nemoci, které se dosud jevily jako neřešitelné.
 
 
Pro další informace o výrobku L-Complex H-Technology můžete zavolat RNDr. Vladimírovi Hricikovi, CSc. na telefonní číslo: +420 603231253 (CZ)
+421 905256038 (SK)
 
VIDEO:
http://ulozto.cz/live/xbZwtFu4/uvodni-proslov-2-mp4
http://ulozto.cz/live/x43pskJN/pripady-pacientu-1-mp4
http://www.ulozto.cz/live/x4WGZDi1/pripady-pacientu-2-mp4
http://www.ulozto.cz/live/x3R56yQ6/stredni-cast-1-mp4
 
Link na pořad o L-Complexu natočený TV Mozaika www.youtube.com/watch?v=9Z4pq1vuLoY

 
Dle doporučení Dr. Ignarra NO terapii je  vhodné doplnit vitamíny, třeba vitamínem C, jinými vitamíny a minerály. 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.