L-Complex H-Technology 2x a kniha Program Ano NO

25 hodnocení
 
Akce Efekt lupa
 

Výhodný balíček: 2x Preparát L-Complex H-Technology a kniha o tom, jak a proč funguje a jak si napravit zdraví pomoci preparátu. Ušetříte 47 Kč

Dostupnost Momentálně nedostupné
Běžná cena 2 097 Kč
Ušetříte 37 Kč (–2 %)
2 060 Kč    
Značka Natural Nutrition
Kategorie L-COMPLEX H-TECHNOLOGY
 

Kniha o NO terapii + 2 balení přípravku L-Complex H-Technology v prášku (100 g)  - Výhodný balíček. Ušetříte 47 Kč

Z knihy Dr. Louisa J. Ignarra, nositele Nobelovy ceny za vyjasnění role oxidu dusnatého (NO) v organismu, se dozvíte o  tom proč a jak oxid dusnatý pomahá řešit spousty neduhů, které se dosud jevily jako neřešitelné. Připravek L-Complex H-Technology, který je určený k zajištění dostatečné tvorby NO, vám poskytné možnost praktického využití jeho úžasných vlastností.

Dávkování
Základní dávkování je 2 x denně 2-3 g = 1 čajová lžička. Dávkování lze upravit dle potřeby. 
 
Způsob užívání
Kdykoliv - před, při i po jídle. Je možné tento hořký prášek rozpustit ve vodě (1 dl) ochucené limetkou či citrónem, případně ještě zapít. 
Nekombinovat s léky na ředění krve.
 
Balení
100 g sáček. Při základním užívání vystačí jeden sáček cca na 16 dnů.
Doporučujeme využívat nejméně dva-tři sáčky bez přestávky, nebo do odeznění řešených potíží.

Složení: L-Arginin, L-Citrulin malát, L-Ornitin AKG. Účinné látky v DDD (4g): L-Arginin - 3200 mg, L-Citrulin malát - 520 mg , L-Ornitin AKG - 280 mg.

Více informací o preparátu - na stránce L-Complex H-Technology , o kníze L. Ignarra - na stránce Program Ano NO. Skutečný zachránce života. Konec srdečním chorobám.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.