L-Complex H-Technology 200 kps 4x + 1x Vitality Complex

8 hodnocení
 
Doprava zdarma Efekt lupa
  • 1 z 2
 

Výhodný balíček: 4 balení preparátu L+Complex H-Technology v kapslích (200 kapslí) a 1 balení vitamino-minerálního komplexu Vitality Complex, 100 tbl. zdarma. Časově omezená akce!

Dostupnost Objednáno
Běžná cena 5 133 Kč
Ušetříte 157 Kč (–3 %)
4 976 Kč
Značka Natural Nutrition
Kategorie L-COMPLEX H-TECHNOLOGY
Položka byla vyprodána...
 

Výhodný balíček: 4x L+Complex H-Technology v kapslích + 1x Vitality Complex, 100 tbl.

L+Complex H-Technology je přípravek složený ze třech aminokyselin (L - Arginin báze, L - Citrulin malát, L - Ornitin AKG) v určitém poměru a za pomoci moderní sofistikované technologie.Tyto složky poskytují tělu stavební materiál pro snadnou syntézu oxidu dusnatého (kysličníku dusnatého, NO) v potřebných dle aktuálního stavu zdraví koncentracích. L+Complex H-Technology umožňuje uplatnit v praxi jeden z největších objevů moderní medicíny z konce minulého století - terapii NO - oxidu (kysličníku) dusnatého, oceněného v roce 1998 Nobelovou cenou za medicínu.

Vitality Complex  obsahuje 13 klíčových pro tělo vitamínů a minerálů, které tvoří velice vhodnou kombinaci s preparátem L-Complex H-Technology. Balíček Vám zajistí  každodenní výživovou podporu a posílení imunity.


Dávkování
Základní dávkování L+Complex H-Technology je 8 kapslí denně - 2x denně po 4 ks. Dávkování Vitality Complex: 1-krát denně 2 tablety.
 
Způsob užívání
Kdykoliv - před, při i po jídle. Zapít vodou.

Další podrobné informace najdete o L+Complex H-Technology ZDE  o  Vitality Complex ZDE

 

Prednáška o NO ( oxid dusnatý ) v Košiciach 15.12.2018. 1.část


Prednáška o NO ( oxid dusnatý ) v Košiciach 15.12.2018. 2.část