INFORMACE O PROVOZU: Vážení zákazníci, drazí přátelé, Nehledě na aktuální mimořádnou situaci OBJEDNÁVKY PŘIJÍMÁME a VYŘIZUJEME, jak nejrychleji můžeme. Česká pošta a Zásilkovna fungují naplno a balíčky vám doručí jako obvykle, jak na výdejny, tak na adresu zákazníků v ČR a do zahraničí. V ČR platí, že je výdej zboží a zásilek z eshopů možný i v provozovnách, kde je jinak maloobchodní prodej zakázán. Dobírku je možné hradit u Zásilkovny pouze bezkontaktně (kartou). Přeji Vám mnoho trpělivosti a klidu a těším se na Vaše objednávky.

L-Complex H-Technology 200 kps 4x + 1x Vitality Complex

1 hodnocení
 
Novinka Doprava zdarma Efekt lupa
 

Výhodný balíček: 4 balení preparátu L+Complex H-Technology v kapslích (200 kapslí) a 1 balení vitamino-minerálního komplexu Vitality Complex, 100 tbl. zdarma. Časově omezená akce!

Dostupnost Skladem (2 ks)
Běžná cena 5 133 Kč
Ušetříte 137 Kč (–3 %)
4 996 Kč    
Značka Natural Nutrition
Kategorie L-COMPLEX H-TECHNOLOGY
 

Výhodný balíček: 4x L+Complex H-Technology v kapslích + 1x Vitality Complex, 100 tbl.

L+Complex H-Technology je přípravek složený ze třech aminokyselin (L - Arginin báze, L - Citrulin malát, L - Ornitin AKG) v určitém poměru a za pomoci moderní sofistikované technologie.Tyto složky poskytují tělu stavební materiál pro snadnou syntézu oxidu dusnatého (kysličníku dusnatého, NO) v potřebných dle aktuálního stavu zdraví koncentracích. L+Complex H-Technology umožňuje uplatnit v praxi jeden z největších objevů moderní medicíny z konce minulého století - terapii NO - oxidu (kysličníku) dusnatého, oceněného v roce 1998 Nobelovou cenou za medicínu.

Vitality Complex  obsahuje 13 klíčových pro tělo vitamínů a minerálů, které tvoří velice vhodnou kombinaci s preparátem L-Complex H-Technology.

Balíček Vám zajistí  každodenní výživovou podporu a posílení imunity v období epidemií chřipky a koronaviru. Už při samotném nebezpečí infekcí je velmi důležité vytvořit tělu podmínky pro boj s případným onemocněním. Vyšší koncentrace oxidu dusnatého (NO) napomáhá imunitní obraně respiračního traktu, pomáhá dýchacímu systému čelit nemoci a minimalizovat její případné následky. Více informací


Dávkování
Základní dávkování L+Complex H-Technology je 8 kapslí denně - 2x denně po 4 ks. Dávkování Vitality Complex: 1-krát denně 2 tablety.
 
Způsob užívání
Kdykoliv - před, při i po jídle. Zapít vodou.

Další podrobné informace najdete o L+Complex H-Technology ZDE  o  Vitality Complex ZDE

 

Prednáška o NO ( oxid dusnatý ) v Košiciach 15.12.2018. 1.část


Prednáška o NO ( oxid dusnatý ) v Košiciach 15.12.2018. 2.část


 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.