INFORMACE O PROVOZU: Vážení zákazníci, drazí přátelé, Nehledě na aktuální mimořádnou situaci OBJEDNÁVKY PŘIJÍMÁME a VYŘIZUJEME, jak nejrychleji můžeme. Česká pošta a Zásilkovna fungují naplno a balíčky vám doručí jako obvykle, jak na výdejny, tak na adresu zákazníků v ČR a do zahraničí. V ČR platí, že je výdej zboží a zásilek z eshopů možný i v provozovnách, kde je jinak maloobchodní prodej zakázán. Dobírku je možné hradit u Zásilkovny pouze bezkontaktně (kartou). Přeji Vám mnoho trpělivosti a klidu a těším se na Vaše objednávky.

Masážní válečky, rollery, míče

Masážní pěnové válce (válečky, foam rollery) a míčky jsou vhodné pro odbornou i laickou veřejnost, amatérské i profesionální sportovce, ale i pro lidi se zdavotnimi problémy.

Masážní pěnový válec foam roller je úžasnou cvičební pomůckou na jógu, pilates, fitness, samostatná cvičení ke zlepšování stability, koordinace pohybů, vzpřímená záda, krásné držení těla.

Kromě toho masážní pěnový válec je skvělým pomocníkem pro zahřívání svalů, hloubkovou masáž těla, uvolňování, masírování a regenerace svalstva a svalových fascií. Ačkoli masážní váleček (roller) není lékařským výrobkem, může být úspěšně použít při rehabilitaci. 

Cítíte nepříjemný tah, napětí, ztuhlost až bolest svalů? Omezují Vás tyto nepříjemné pocity v pohybu? Pak právě pro Vás je určena naše nabídka

 
53
399153399
Značky
 

Stránka 1 z 1 - 13 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 13 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.