Kvůli dovolené od 9. do 20. září 2019 veškeré objednávky došlé v tomto období budou expedovány až 20. 9. Jako poděkování za Vaši trpelivost můžete uplatnit slevu 5% na celý nákup. Slevový kód: ZARI . Jak uplatnit slevu se dozvíte v sekci AKCE

Masážní válečky, rollery, míče

Masážní pěnové válce (válečky, foam rollery) a míčky jsou vhodné pro odbornou i laickou veřejnost, amatérské i profesionální sportovce, ale i pro lidi se zdavotnimi problémy.

Masážní pěnový válec foam roller je úžasnou cvičební pomůckou na jógu, pilates, fitness, samostatná cvičení ke zlepšování stability, koordinace pohybů, vzpřímená záda, krásné držení těla.

Kromě toho masážní pěnový válec je skvělým pomocníkem pro zahřívání svalů, hloubkovou masáž těla, uvolňování, masírování a regenerace svalstva a svalových fascií. Ačkoli masážní váleček (roller) není lékařským výrobkem, může být úspěšně použít při rehabilitaci. 

Cítíte nepříjemný tah, napětí, ztuhlost až bolest svalů? Omezují Vás tyto nepříjemné pocity v pohybu? Pak právě pro Vás je určena naše nabídka

 
50
325150325
Značky

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.