Vážení zákazníci, drazí přátelé, Nehledě na aktuální mimořádnou situaci OBJEDNÁVKY PŘIJÍMÁME a VYŘIZUJEME, jak nejrychleji můžeme. Česká pošta a Zásilkovna fungují naplno a balíčky vám doručí jako obvykle. Dobírku je možné hradit u Zásilkovny pouze bezkontaktně (kartou). Přeji Vám mnoho trpělivosti a klidu a těším se na Vaše objednávky.

Masážní a posilovací válec LivePro Peanut pěnový roller

7 hodnocení
 
  • 1 z 3
 

Masážní a posilovací váleček / pěnový roller LivePro Peanut červený

Díky jednoduchému pravidelnému cvičení s válcem (rollerem) lze získat
- volný, svobodný a bezbolestný pohyb, 
- krásné držení těla a sebevědomý postoj,
- zlepšit sportovní výkon, dynamiku, sílu, vytrvalost a funkčnost.

Dostupnost Vyprodáno
199 Kč
Značka LivePro
Kategorie Masážní válečky, rollery, míče
Položka byla vyprodána...
 

Posilovací a masážní váleček / pěnový roller LivePro Peanut červený
délka 19,4 cm, max průměr 10 cm
 
Pěnový roller / masážní válec LivePro Peanut je nástroj k cílené senzomotorické masáži fascií, účinnou masážní, posilovací a
rehabilitační pomůckou.

Speciální ergonomický tvar, strukturovaný povrch a příjemný na dotek materiál válečku (kombinace tvrzené pěny a gumy) vytváří příjemný a účinný masážní efekt.
 
Pociťujete nepříjemný tah, ztuhlost až bolesti svalů, omezení volného pohybu? Můžete si sami pomoci. Masáže válečkem jsou dostupnou náhradou klasické masáže z pohodlí Vašeho domova.

Válečkem můžete masírovat bolestivé oblasti na celém těle. Váleček je ideální na cílenou masáž nohou, beder, hýždí a také krční páteři. 
Rolováním a hnětením válečku po vybraných místech na těle uvolníte měkkou pojivovou tkáň, probudíte smyslové receptory, zmírníte napětí a stimulujete krevní oběh. Masážní válec je výbornou pomůckou k uvolňování fascií. To vše dohromady přispěje k Vaší celkové fyzické i duševní vyrovnanosti a spokojenosti. 
Masážní váleček LivePro také dopomáhá při svalovém protahování, rozcvičce a zajišťuje úlevu pro ztuhlé svalstvo z práce nebo po tréninku.
 
Fascie jsou pojivové tkaně, které obaluje všechny části těla. Fascie podléhají změnám, vyvolaným nároky na organismus (různá traumata, nehody, zvyky, nemoci..). Při cvičení s válečkem se zkrácené fascie protahují, u ztvrdlých dochází k jejich rozpouštění a také k "rozlepování" slepených fascií, k uvolňování, regeneraci fascií a odplavení nahromaděných v nich a ve svalech toxinů. 
 
Váleček LivePro Peanut je velice odolný, vhodný pro dlouhodobé využití. 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.