INFORMACE O PROVOZU: Vážení zákazníci, drazí přátelé, Nehledě na aktuální mimořádnou situaci OBJEDNÁVKY PŘIJÍMÁME a VYŘIZUJEME, jak nejrychleji můžeme. Česká pošta a Zásilkovna fungují naplno a balíčky vám doručí jako obvykle, jak na výdejny, tak na adresu zákazníků v ČR a do zahraničí. V ČR platí, že je výdej zboží a zásilek z eshopů možný i v provozovnách, kde je jinak maloobchodní prodej zakázán. Dobírku je možné hradit u Zásilkovny pouze bezkontaktně (kartou). Přeji Vám mnoho trpělivosti a klidu a těším se na Vaše objednávky.

Masážní a posilovací válec FOOT AB WHEEL

4 hodnocení
 
  • 1 z 2
 

Masážní a posilovací váleček FOOT AB WHEEL oranžovo/šedý, tvrdý  

Dostupnost Skladem (3 ks)
244 Kč    
Značka SEDCO
Kategorie Masážní válečky, rollery, míče
 

Posilovací a masážní váleček Sedco FOOT AB WHEEL oranžový, tvrdý
délka 19 cm max průměr 11 cm
 
Ergonomicky tvarovaný cvičební masážní a posilovací váleček je účinnou rehabilitační a terapeutickou pomůckou.

Speciální tvar a strukturovaný povrch válečku vytváří příjemný a silný masážní efekt. Váleček je určený k posilování svalových
partií těla a uvolňování fascií. 
Fascie jsou pojivové tkaně, které obaluje všechny části těla. Fascie podléhají změnám, vyvolaným nároky na organismus (různá traumata, nehody, zvyky, nemoci..). Při cvičení s válečkem se zkrácené fascie protahují, u ztvrdlých dochází k jejich rozpouštění a také k "rozlepování" slepených fascií, k uvolňování, regeneraci fascií a odplavení nahromaděných v nich a ve svalech toxinů. 

Pociťujete ztuhlost svalů nebo bolest od beder přes bok, hýždě do dolní končetiny? Můžete si sami pomoci. Masáže válečkem jsou dostupnou náhradou klasické masáže z pohodlí Vašeho domova.
Válečkem můžete masírovat bolestivé oblasti na celém těle. Váleček je ideální na cílenou masáž nohou, beder, hýždí a také krční páteři. Masáž válečkem působí okamžitě nejen na tělesný ale i duševní stav. 
 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.