Kvůli dovolené od 9. do 18. září 2019 veškeré objednávky došlé v tomto období budou expedovány až 20. 9. Jako poděkování za Vaši trpelivost můžete uplatnit slevu 5% na celý nákup. Slevový kód: ZARI . Jak uplatnit slevu se dozvíte v sekci AKCE

Masážní a posilovací válec FOOT AB WHEEL

3 hodnocení
 
  • 1 z 2
 

Masážní a posilovací váleček FOOT AB WHEEL oranžovo/šedý, tvrdý  

Dostupnost Skladem (3 ks)
244 Kč    
Značka SEDCO
Kategorie Masážní válečky, rollery, míče
 

Posilovací a masážní váleček Sedco FOOT AB WHEEL oranžový, tvrdý
délka 19 cm max průměr 11 cm
 
Ergonomicky tvarovaný cvičební masážní a posilovací váleček je účinnou rehabilitační a terapeutickou pomůckou.

Speciální tvar a strukturovaný povrch válečku vytváří příjemný a silný masážní efekt. Váleček je určený k posilování svalových
partií těla a uvolňování fascií. 
Fascie jsou pojivové tkaně, které obaluje všechny části těla. Fascie podléhají změnám, vyvolaným nároky na organismus (různá traumata, nehody, zvyky, nemoci..). Při cvičení s válečkem se zkrácené fascie protahují, u ztvrdlých dochází k jejich rozpouštění a také k "rozlepování" slepených fascií, k uvolňování, regeneraci fascií a odplavení nahromaděných v nich a ve svalech toxinů. 

Pociťujete ztuhlost svalů nebo bolest od beder přes bok, hýždě do dolní končetiny? Můžete si sami pomoci. Masáže válečkem jsou dostupnou náhradou klasické masáže z pohodlí Vašeho domova.
Válečkem můžete masírovat bolestivé oblasti na celém těle. Váleček je ideální na cílenou masáž nohou, beder, hýždí a také krční páteři. Masáž válečkem působí okamžitě nejen na tělesný ale i duševní stav. 
 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.