INFORMACE O PROVOZU: Vážení zákazníci, drazí přátelé, Nehledě na aktuální mimořádnou situaci OBJEDNÁVKY PŘIJÍMÁME a VYŘIZUJEME, jak nejrychleji můžeme. Česká pošta a Zásilkovna fungují naplno a balíčky vám doručí jako obvykle, jak na výdejny, tak na adresu zákazníků v ČR a do zahraničí. V ČR platí, že je výdej zboží a zásilek z eshopů možný i v provozovnách, kde je jinak maloobchodní prodej zakázán. Dobírku je možné hradit u Zásilkovny pouze bezkontaktně (kartou). Přeji Vám mnoho trpělivosti a klidu a těším se na Vaše objednávky.

Masážní pěnový válec foam roller, 30x18 cm měkký

11 hodnocení
 
  • 1 z 4
 

Masážní pěnový válec Balance foam roller, měkký je vhodný pro odbornou i laickou veřejnost, amatérské i profesionální sportovce, ale i pro lidi se zdravotními problémy.

Barva válce oranžová. Rozměry 30 x 18 cm

Masážní pěnový válec Balance foam roller je úžasnou cvičební pomůckou na jógu, pilates, fitness, samostatná cvičení ke zlepšování stability, koordinace pohybů.

Kromě toho masážní pěnový válec foam roller je skvělým pomocníkem pro zahřívání svalů, hloubkovou masáž těla, uvolňování, masírování a regenerace svalstva a svalových fascií.

Díky jednoduchému pravidelnému cvičení s válcem (rollerem) lze získat volný, svobodný a bezbolestný pohyb,  krásné držení těla a sebevědomý postoj, zlepšit sportovní výkon, dynamiku, sílu, vytrvalost a funkčnost.

Dostupnost Vyprodáno
249 Kč
Značka SEDCO
Kategorie Masážní válečky, rollery, míče
Položka byla vyprodána...
 

Masážní VÁLEC FOAM ROLLER 30 x 18 cm, měkký

Masážní pěnový válec foam rollerje úžasnou multifunkční pomůckou pro velkou rozmanitost cviků. Vhodný na yogu, pilates, fitness, samostatné trénování rovnováhy, stability, koordinace pohybů a pevnost svalů.
 
Kromě toho masážní pěnový válec foam roller umožňuje efektivní zahřívání svalů, hloubkovou masáž, uvolňování, masírování, stimulaci a regenerace svalstva a svalových fascií.
 
Fascie jsou pojivové tkaně, které obaluje všechny části těla. Každý sval, svalové vlákno, každý orgán, mozek, oči mají ochranný fasciální obal. Fascie propojuje a zároveň rozděluje tělo na funkční jednotky, formuje celou strukturu a tvar. Fascie podléhají změnám, vyvolaným nároky na lidský organismus, kterým je tělo vystaveno (různá traumata, nehody, zvyky, nemoci..). Povrchové fasciální vrstvy jsou přímo pod kůží.
Při cvičení s pěnovým válcem foam roller se zkrácené fascie protahují, u ztvrdlých dochází k jejich rozpouštění, dochází k "rozlepování" slepených fascií , uvolňování a regeneraci a odplavení nahromaděných v nich a ve svalech toxinů. Tak  masážní pěnový válec foam roller pracuje s fasciemi s cílem ovlivnění tělesné struktury člověka, aby se mohl snadněji a bezbolestněji pohybovat.
Při pravidelném cvičení s pěnovým válcem dochází k rozkládání tukové tkáně, mizí celulitida a zároveň se zlepšuje krevní oběh.

Masážní pěnový válec foam roller může být použit v programech rehabilitace, při léčení degenerativních onemocnění pohybového aparátu a pro léčení kožních potíží a celulitidy.
 
Masážní pěnový válec foam roller  je dostupnou náhradou klasické masáže a manuální terapii z pohodlí Vašeho domova.
Tento příjemně měkký pěnový válec doporučujeme pro začátečníky v oblasti válcování, seniory a citlivější jedince.
 
Válec má rozmanité masážní povrchy - malé pevné čtverce simulují dotyk konečků prstů;  velké měkké plochy simulují dotyk dlaně; 
- použitelný při opření o stěnu i při lehu na zemi;
- vhodný pro uvolnění a masáž celé páteře aj. jednotlivých partií těla;
- zdravotně nezávadný příjemný protiskluzový materiál;
- válec je plněný vzduchem. Součásti balení je malá ruční pumpička s jehlou pro dofukování válečku.
 
Základní cviky s válcem jsou zobrazeny na krabičce. Více naleznete v knize Uvolňování fascií
 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.