Vážení zákazníci, drazí přátelé, Nehledě na aktuální mimořádnou situaci OBJEDNÁVKY PŘIJÍMÁME a VYŘIZUJEME, jak nejrychleji můžeme. Česká pošta a Zásilkovna fungují naplno a balíčky vám doručí jako obvykle, jak na výdejny, tak na adresu zákazníků v ČR a do zahraničí. Dobírku je možné hradit u Zásilkovny pouze bezkontaktně (kartou). Kvůli možnosti OSOBNÍHO ODBĚRU volejte 602 958 123. Přeji Vám mnoho trpělivosti a klidu a těším se na Vaše objednávky.

Masážní VÁLEC LiveUP FOAM ROLLER 32 x 15 cm

6 hodnocení
 
Novinka Efekt lupa
  • 1 z 4
 

Středně tvrdý masážní pěnový válec foam roller renomované značky LiveUP je vhodný pro odbornou i laickou veřejnost, amatérské i profesionální sportovce, ale i pro lidi se zdravotními problémy.

Pevný. Rozměry 32 x 15 cm. Barva válce - světle modrá

Díky jednoduchému pravidelnému cvičení s válcem (rollerem) lze :
- získat volný, svobodný a bezbolestný pohyb, 
- získat krásné držení těla a sebevědomý postoj,
- zbavit se celulitidy,
- zlepšit sportovní výkon, dynamiku, sílu, vytrvalost a funkčnost.

Dostupnost Skladem (2 ks)
390 Kč    
Značka LiveUP
Kategorie Masážní válečky, rollery, míče
 

Masážní VÁLEC značky LiveUP středně tvrdý 32 x 15 cm krásné světle modré barvy.

Masážní pěnový válec (foam roller) je úžasnou cvičební pomůckou na yogu, pilates, fitness, samostatná cvičení ke zlepšování stability, koordinace pohybů.
Kromě toho masážní pěnový válec (foam roller) je skvělým pomocníkem pro zahřívání svalů, hloubkovou masáž, uvolňování, protahování (strečink) a regenerace svalstva a svalových fascií.
 
Námahou, věkem a stresem dochází ke svalovému zkrácení čili stavu, kdy sval je v klidu kratší než normálně a při pasivním natahování nedovolí dosáhnout plný rozsah pohybu v kloubu. Přirozený sklon ke zkracování mají svaly, které se účastní na držení těla.Zkrácení svalů omezuje také výživu svalů a odplavení z nich toxinů.   
 
Fascie jsou pojivové tkaně, které obaluje všechny části těla. Každý sval, svalové vlákno, každý orgán, mozek, oči mají ochranný fasciální obal. Fascie propojuje a zároveň rozděluje tělo na funkční jednotky, formuje celou strukturu a tvar. Povrchové fasciální vrsty jsou přímo pod kůží. Fascie podléhají změnám, vyvolaným nároky na lidský organismus, kterým je tělo vystaveno (různá traumata, nehody, zvyky, nemoci, aj).
 
Při cvicích na válečku dochází ke hluboké kompresi, která pomáhá uvolnit zkrácené napjaté svaly a fascie. Zkrácené svaly a fascie se protahují, u ztvrdlých dochází k jejich rozpouštění, k "rozlepování" slepených fascií, uvolňování, regeneraci a odplavení nahromaděných v nich toxinů.
 
Cvičením s masážním pěnovým válcem lze pracovat s pohybovou soustavou s cílem ozdravení tělesné struktury člověka, 
předcházet vzniku svalové nerovnováhya asymetrie, vzniku funkčních, případně strukturálních změn na pohybové soustavě, aby se mohl snadněji a bezbolestněji pohybovat.
 
Pravidelným správným používáním masážního válce dochází k rozkládání tukové tkáně, mízí celulitida a zároveň se zlepšuje krevní oběh.

Masážní pěnový válec (roller) může být použit v programech rehabilitace, při léčení  degenerativních onemocnění pohybového aparátu a pro léčení kožních potíží a celulitidy.
 
Masážní pěnový válec (foam roller) LiveUP  je dostupnou náhradou klasické masáže a manuální terapii z pohodlí Vašeho domova.  Válec je zhotovený z odolného příjemného na dotek nárazuvzdorného polyethylenového materiálu s vyztužením ve středu.  Vnější reliéfní povrch - malé pevné čtverce simulují dotyk konečků prstů maséra.
Tloušťka materiálu - 2 cm
Hmotnost - 0,93 kg
Nosnost - 120 kg

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.