Novinky našich partnerů

Poprvé v České republice!

Výukový kurz zaměřený na praktické využití poznatků a postupů APLIKOVANÉ KINEZIOLOGIE.

Lektorka: Prof. MUDr. Ludmila Vasiljeva, DrSc.,  Medicínské centrum Prof. L.F. Vasiljevé KINEZIO, Moskva.
Autorka více než 150 vědeckých publikací včetně odborných monografií a knih, a 10 vynálezů a objevů v oblasti biomechaniky a diagnostiky poruch páteře a nervosvalového aparátu.

kinezio_letak
 

APLIKOVANÁ KINEZIOLOGIE je šetrná, velice individuální a velmi precizní metoda diagnostiky, léčby a prevence zdravotních potíží zcela přirozeným způsobem. Je založena na fyziologii a biomechanice a využívá způsoby komunikaci s tělem a pochopení probíhajících v něm fyziologických procesů prostřednictvím jednoduchých testů.

Tento kurz nabízí profesionální úroveň poznatků, široký záběr aplikací a praktickou využitelnost APLIKOVANÉ KINEZIOLOGIE. Profesionálním zdravotníkům nejrůznějších oborů kurz pomůže rozšířit horizonty poznání a chápání pojetí zdraví a nemoci, získat hlubší znalosti a pak dosahovat větší preciznosti a úspěšnosti ve své praxi.

Každý specializovaný pojem či postup je na kurzu logický a srozumitelně vysvětlen tak, že jím může porozumět i člověk bez zdravotnického vzdělání a pak uplatnit získané dovedností v běžném životě.

Neváhejte využít unikátní příležitosti seznamit se s ruskou školou aplikované kineziologii!

Termín kurzu: 31.1. - 2. 2. 2020 od 9:00.

Místo konání: Masná 700/13, Staré Město, Praha 1

 

Záznamy nebyly nalezeny...

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.