L-Complex H-Technology

Unikátní přírodní preparát L-Complex H-Technology nyní můžete zakoupit na našem e-shopu ve dvou baleních - v prášku, 100 g a v kapslích, 200 ks.

 

Kromě toho máme výhodné balíčky:

 - za nákup 6 sáčků L-Complex H-Technology, 100 g dostanete jako bonus 1 balení MSM, 100 g, doprava zdarma;

 - 2 sáčky L-Complex H-Technology, 100g + kniha Dr. L. J. Ignarra "Program ANO NO. Skutečný zachránce života" za výhodnou cenu

 

 

      Díky svému složení tří aminokyselin v prášku (L - Arginin báze, L - Citrulin malát, L - Ornitin AKG), jejich poměru, výrazně umožňuje uplatnit v praxi jeden z největších objevů moderní medicíny z konce minulého století - terapii NO - oxidu (kysličníku) dusnatého, oceněného v roce 1998 Nobelovou cenou za medicínu.

     

Vlivem stárnutí buněk, nezdravou životosprávou, nemocí, jedovatým prostředím, případně genetickými předpoklady atd. dochází k nedostatečné produkci NO. To vede k závažným omezením a narušením činnosti orgánů (srdce, plíce, játra, ledviny, žaludek, genitálie aj.).Tento negativní proces lze zvrátit pomocí terapie NO - podáním přípravku, který zajišťuje dostatečnou tvorbu NO, jehož molekuly zajišťují rozšiřování a zpružňování cév, postupné rozpouštění usazenin a krevních sraženin v cévách a zamezení jejich tvorby. Dochází tak k lepšímu prokrvování a prokysličování celého těla - všech jeho orgánů a systémů - a tím i k přirozenému samouzdravovacímu procesu organismu.

     

Spolu s dodržováním zásad zdravého životního stylu je tak možno řešit i nemoci, které se dosud jevily jako neřešitelné.

 

      Získat další informace o výrobku a objednat ho můžete ZDE: www.tvojezdravi.eu/l-complex/. Pro více informací o NO terapii nabizíme knihu Dr. Louisa J. Ignarra "Program ANO NO. Skutečný zachránce života" za výhodnou cenu - www.tvojezdravi.eu/knihy/program-ano-no-dr-louis-j-ignarro