Feromony. Pánský parfém FM 052 s feromony

Neohodnoceno
 
Výprodej Efekt lupa
  • 1 z 2
 
Dostupnost Vyprodáno
349 Kč
Značka Federico Mahora
Kategorie SLEVY a VÝPRODEJE
Položka byla vyprodána...
 

Elegantní svůdná vůně známá jako vůně Hugo Boss - Hugo Boss. Objem: 50 ml.
 
Panský parfém s feromony FM 052.
 
Charakter: chytlavý, temperamentní. Vonné noty:Noty hlavy: jablko, bergamot, máta.Noty srdce: jasmín, pelargónie, levandule. Noty základu: skořice, hřebíček, pižmo
 
Cena tohoto parfému zahrnuje jenom cenu exkluzívní vůni a feromonů. Neplatíte za drahý patentovaný flakón a krabičku, za módní brand, reklamu a servis značkové prodejny. Ušetříte stovky korun!

Účinky feromonů
 - Podle amerického vědce a vynálezce feromonových parfému Dr D. Berlinera, mají tyto prostředky antidepresivní a protistresové účinky, napomáhají uvolnění, dodávají  sebejistotu, přináší dobrou náladu a spokojenost se sebou samým;
 
Tak feromony Vám pomohou zvýšit Vaší přitažlivost, vystupovat přirozeněji a dosáhnout lepších výsledků ve Vašich vztazích s druhými.
 
 - Feromonová stimulace hypotalamu, s nimž je prostřednictvím nervových zakončení spojen VNO příznivě působí na řadu funkcí mozku a těla celkově. MUDr. S. Nikitin považuje jí za nezbytnou součást revitalizační a omlazovací terapii;
 
- feromony motivují sexuální aktivitu, přičemž jak Vaší vlastní, tak i lidí opačného pohlaví, které se nachází ve Vaši blízkosti.
 
  
O vlivu parfémů na svádění, sebedůvěru a půvab není velkých pochyb.S feromony se budete cítit přitažlivější, atraktivnější a vice sympatické. A tak na vás bude reagovat i vaše okolí.   Feromony neudělají vaši práci za vás, ale jí usnadní, pomohou k úspěchům a spokojenosti.
 
 Jak feromony používat?
 
 Parfemované feromony se používají stejně jako parfémy. Můžete je nastříkat nebo nanést malé množství na krk, dekolt, zápěstí, podpaží prádlo ... 
 
 Doba účinku
 
Feromon účinkuje jen několik hodin po nanesení. Potom dojde k rozpadu feromonu a jeho účinek pomine. Ale charakteristická vůně nosné složky může být stále patrná po dobu i několika dní (v případě, že dané místo neomyjete).
 
   
O vlivu feromonů na zdraví čtete více na stránce www.lott.cz

SKLADEM 1 KUS!

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.