UV sterilizátor kapesní víceúčelový

Neohodnoceno
 
Výprodej Efekt lupa
  • 1 z 7
 

Kapesní skládací UV sterilizátor

Dostupnost Vyprodáno
970 Kč
Značka DENAS
Kategorie SLEVY a VÝPRODEJE
Položka byla vyprodána...
 

Dezinfekce UV zářením 
představuje zdraví prospěšný typ germicidní dezinfekce. Je jednou z možností likvidace a ničení vegetativních i dormantních (sporulujících) mikroorganismů. UV dezinfekce je lepší a šetrnější alternativou ošetření než dezinfekce chemickými látkami. Při její použití nevznikají žádné nebezpečné vedlejší produkty.

UV sterilizátor kapesní  zničí 99,9 % všech bakterií, virů, spor plísní aj., kteří bývají příčinou nákazy, infekcí, astmatu a různých alergických příznaků a má široké rozpětí použití.
Sterilizátor použijte na:
zubní kartáčky, klávesnici počítače, různé pomůcky (pinzety, nůžky, pilníky), dveřní kliky, dětské hračky, kuchyňské vybavení, polštáře atd.
Přednosti přístroje:

Rychlá a efektivní sterilizace bez poškození sterilizovaných povrchů.
Vyčištění bez chemických prostředků a tedy i bez často nepříjemného zápachu a škodlivin.
Možnost používání kdekoliv a kdykoliv - doma, na pracovišti, na cestách (v letadle, ve vlaku, v autobusu, v autě, v hotelu), na procházce s dítětem

 
Technické parametry:
 
Rozměry výrobku: 125 х 35 х 25 mm
Hmotnost: 65 g (bez baterek)Napájení: 4 x AAA alkalické baterie (není součástí balení) anebo přes USB kabel od počítače (je součástí balení)
Životnost zářivky: 20 000 hodin
Doba nepřetržitého svícení (baterky): cca 3 hodiny
 
 
Zachovejte vše hygienicky čisté a zabraňte šíření nežádoucí nákazy.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.