Pyramida šungitová 7 cm sleva

33 hodnocení
 
Výprodej Efekt lupa
  • 1 z 3
 

SLEVA- drobná vada! Pyramida šungitová, základna 7 x 7 cm.  Leštěná. Výprodej

Dostupnost Vyprodáno
Běžná cena 700 Kč
Ušetříte 130 Kč (–18 %)
570 Kč
Značka Karélie
Webová stránka značky sungit.cz/karelie/
Kategorie Šungitové pyramidy
Položka byla vyprodána...
 

Drobné vady a poškození neubírají funkčnosti pyramidy. Tato jinak krásná a hodnotná pyramida má dvě drobné vady - viz foto - škrábanec na jedné boční ploše velikosti cca 0,5 x 1 mm, vada špičky o velikosti 0,3 x 0,5 mm.

Celoleštěná šungitová pyramida o velikosti základny 7 x 7 cm

Šungitová pyramida je příkladem synergického posilování příznivých účinků tvaru (pyramidy) a přírodního minerálu (šungitu).

Šungitové pyramidy se používají na odstranění GPZ a záření televize, počítače, mikrovlnné trouby apod. Odborníky potvrzují, že se jím šungitová pyramida prokázala jednoznačně jako nejlepší pro řešení silného vlivu podzemních pramenů a tektonických poruch. Dochází k odlehčení prostředí a k neutralizaci škodlivého charakteru geomagnetického, ale i elektromagnetického pole v okolí.

Možnosti využití šungitu proti elektromagnetickému záření vyplývají ze zvláštností jeho struktury a chemického složení (díky čemuž našel široké uplatnění při výrobě speciálních ochranných panelů, stínicích omítek, Faradayových buněk atd.). A v kombinaci s pyramidálním tvarem, který jeho účinek ještě zesílí, jde o téměř ideální řešení, co s tak silnými elektromagnetickými poli, nebo vodními zónami udělat.

Patogenní zóna může být příčinou dlouhodobé podrážděnosti, únavy a neklidu.Stačí aby ve vašem pokoji stála šungitová pyramida a váš pokoj pro vás přestane být rizikovou zónou. Nepříjemné působení elektromagnetických polí se odstraní. I kdyby se nesnížíla měřitelná velikost pole, vyhladí se jeji charakter, přestane být pro živý organismus tak destruktivně disharmonický. 

Pro neutralizace nepříznivého záření počítače, televize atd. umístěte pyramidku na anebo před monitorem nebo jiném zdrojem záření.

Čím větší je šungitová pyramida, tím větší je šíře a sila jeji vlivu.Šungitová pyramida o velikosti 7 x 7 cm stačí praktický pro jakkoliv velký pokoj. Pyramida musí být vždy orientovaná podle světových stran.
 
Existují způsoby harmonizaci těla, psychiky a dokonce i léčení za pomoci šungitové pyramidy.
Postavte pyramidu na stůl, přesně srovnejte její strany podle kompasu a postavte se z její severní strany.
Položte ruku na stůl tak, aby mezi pyramidou a  vašimi roztaženými prsty byla vzdálenost nejvýše 1 centimetr. Dívejte se přímo na plochu před vámi a snažte si představit, jak z vrcholku pyramidy vystupuje pulsující paprsek, který proniká hluboko do vašeho těla, až k nemocnému orgánu.
Jestliže teplo, které vychází z pyramidy, nepocítíte, můžete položit pravou ruku na plochu pyramidy a levou na nemocnou oblast těla. Takto se mezi vámi a pyramidou vytvoří přímý kontakt a  začnete čerpat energii, která pročistí vaše zablokované energetické dráhy.
Dýchejte klidně, rytmicky.
Jestli se objeví stísněný pocit, ihned práci skončete.
K dosažení optimálního výsledku je obvykle zapotřebí 10-20 minut.
Nejvhodnější je pracovat s pyramidou ráno, hodinu po snídani, nebo večer do 19 hodin. Později na vás může tato dávka stimulující pyramidální energie působit tak, že strávíte bezesnou noc.

Neleštěný nebo neopracovaný šungit má sytou šedou až šedočernou barvu, leštěný má barvu černou. Světlejší odstíny šedé poukazují na to, že to šungit není. Základní tmavošedá hmota šungitu je protkána drobnými bílými žilkami (křemen), místy jsou pozorovatelná zrna pyritu a drobné póry. U leštěných výrobků oni vypadají jako skvrny, praskliny či mapy na lesklém černém povrchu.