Vážení zákazníci, drazí přátelé, Nehledě na aktuální mimořádnou situaci OBJEDNÁVKY PŘIJÍMÁME a VYŘIZUJEME, jak nejrychleji můžeme. Službu OSOBNÍ ODBĚR poskytuji jen výjimečně po předchozí telefonické dohodě (602 958 123) na adrese: Petržílkova 2488/50 a to až do odvolání nouzového stavu. Přeji Vám mnoho trpělivosti a klidu a těším se na Vaše objednávky.

Pyramida šungitová jin-jang 5 cm

15 hodnocení
 
  • 1 z 3
 

Šungitová pyramida se symbolem jin-jang, základna 5 x 5 cm. Leštěná

Dostupnost Vyprodáno
408 Kč
Značka Karélie
Webová stránka značky sungit.cz/karelie/
Kategorie Šungitové pyramidy
Položka byla vyprodána...
 

Šungitová pyramida se symbolem jin-jang 5x5 cm
Pyramida ze šungitu je příkladem synergického posilování příznivých účinků tvaru (pyramidy) a přírodního minerálu (šungitu).

Šungitové pyramidy se používají na odstranění GPZ a záření televize, počítače, mikrovlnné trouby apod. Odborníky potvrzují, že se jím šungitová pyramida prokázala jednoznačně jako nejlepší pro řešení silného vlivu podzemních pramenů a tektonických poruch. Dochází k odlehčení prostředí a k neutralizaci škodlivého charakteru geomagnetického, ale i elektromagnetického pole v okolí.

Možnosti využití šungitu proti elektromagnetickému záření vyplývají ze zvláštností jeho struktury a chemického složení (díky čemuž našel šungit široké uplatnění při výrobě speciálních ochranných panelů, stínicích omítek, Faradayových buněk atd.).

Patogenní zóna může být příčinou dlouhodobé podrážděnosti, únavy a neklidu.Stačí aby ve vašem pokoji stála šungitová pyramida a váš pokoj pro vás přestane být rizikovou zónou. Nepříjemné působení elektromagnetických polí se odstraní. I kdyby se nesnížíla měřitelná velikost pole, vyhladí se jeji charakter, přestane být pro živý organismus tak destruktivně disharmonický. 

Čím větší je šungitová pyramida, tím větší je šíře a sila jeji vlivu.

Šungitová pyramida o velikosti 5 x 5 cm má okruh působení minimálně 5 m, čili dosah je 2,5 m. Pyramida musí být vždy orientovaná podle světových stran.

Pro odrušení záření počítače, televize atd. umístěte šungitovou pyramidu před monitorem nebo jiném zdrojem záření.

Koncept jin – jang má původ v dávné čínské filozofii a popisuje dvě navzájem opačné a doplňující se síly, které se nacházejí v každé živé i neživé části vesmíru. Rovnováha jin–jang je prvním krokem k harmonii. Zlatý symbol jin-jang na stěně šungitové pyramidy posiluje jeji harmonizující účinky.

Leštěné a neleštěné šungitové pyramidy se energetický neliší. Na harmonizaci prostředí, odrušení gpz apod. můžete použit jak leštěnou, tak i neleštěnou pyramidu.Na úpravu vody jsou neleštěné pyramidy o něco účinnější.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.