Vážení zákazníci, drazí přátelé, Nehledě na aktuální mimořádnou situaci OBJEDNÁVKY PŘIJÍMÁME a VYŘIZUJEME, jak nejrychleji můžeme. Službu OSOBNÍ ODBĚR poskytuji jen výjimečně po předchozí telefonické dohodě (602 958 123) na adrese: Petržílkova 2488/50 a to až do odvolání nouzového stavu. Přeji Vám mnoho trpělivosti a klidu a těším se na Vaše objednávky.

Šungitová koule, 5 cm

19 hodnocení
 
 

Leštěná koule z karelského šungitu o průměru 5 cm.

Dostupnost Skladem (1 ks)
568 Kč    
Značka Karélie
Webová stránka značky sungit.cz/karelie/
Kategorie ŠUNGIT - LÉČIVÉ KAMENY
 

Leštěná koule z karelského šungitu o průměru 5 cm.

Koule jsou od pradávna známé a využívané silné tvarové zářiče.

Tvarové zářiče jsou různé geometrické útvary, dvoj - nebo trojrozměrná tělesa, která jsou schopna vyzařovat, pohlcovat, odrážet či měnit tvar biopole a tím ovlivňovat naši energetickou bilanci.
Podobně pyramidám mohou koule odrušovat silné geopatogenní zóny, elektromagnetickou indukci od domácích elektrických přístrojů či elektrického vedení, a tím harmonizovat a chránit proti negativnímu působení prostory a lidí, které se v nich nacházejí.
Stejné vlastnosti má i léčivý kámen šungit, z něhož je koule zhotovená. Působení materiálu a tvaru se u šungitové kouli synergický posilují.
 
Koule mohou být použité i k masážním účelům.  Dvě šungitové kouli se používají pro masáž rukou jako účinnější varianta známých „čínských koulí“.
 
Šungitové koule jsou silné zářiče vhodné jak pro léčitele a terapeuty tak i pro ostatní jedince, kteří mají zkušenosti s prací s energiemi.

Koule lze doplnit podstavcem ze šungitu.
 
Největší velikost šungitových koulí - 9 cm, nejmenší - 3 cm

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.