Kvůli dovolené od 9. do 20. září 2019 veškeré objednávky došlé v tomto období budou expedovány až 20. 9. Jako poděkování za Vaši trpelivost můžete uplatnit slevu 5% na celý nákup. Slevový kód: ZARI . Jak uplatnit slevu se dozvíte v sekci AKCE

Magnet - šungitový oblázek

3 hodnocení
 
 

Magnetka - leštěný šungitový oblázek proti záření domácích spotřebičů

Dostupnost Vyprodáno
92 Kč
Značka Karélie
Kategorie ŠUNGIT - LÉČIVÉ KAMENY
Položka byla vyprodána...
 

Magnetka - leštěný šungitový oblázek využívá stínící vlastnosti šungitového uhlíků, schopnost šungitu posilovat biopole člověka. 
 
Aniž bychom si to uvědomovali, působení elektrosmogu jsme vystaveni téměř nepřetržitě – na pracovišti, v autě či autobusu, na ulici, doma. Právě v tuto chvíli, když čtete tyto řádky, jste pravděpodobně ozařování z mnoha zdrojů elektromagnetického záření.
Jak ukazuje praxe největší zátěž a hodnoty elektromagnetických polí vychází především z domácích spotřebičů. 
Mimo to že každý z nich generuje elektromagnetické pole dosahující jen několika procent ze zdravotních limitů, domácí spotřebiče se nacházejí v bezprostřední blízkosti od nás, máme jích velké množství a jejích polí navzájem interferují.
 
Zatímco se vedou spory o tom, do jaké míry je to nebezpečné, použijte doporučení předběžné opatrnosti – postarejte se samí o svou bezpečnost, ať to vypadá pro někoho směšně. 
 
Odstiňovácí vlastnosti šungitu jsou doloženy patenty. Šungit má schopnost pohlcovat elektromagnetické záření ve frekvenčním pásmu 100 kHz až 2000 MHz a oslabovat elektromagnetický signál více než 275×. 
 
Šungitová magnetka může snížit zdravotní rizika záření domácích spotřebičů - chladničky, mikrovlnné trouby, měřičů na topení a vodu s rádioodečtem aj. Hodí se i do auta. Vypadá estetický a stylově.
 
 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.