INFORMACE O PROVOZU: Vážení zákazníci, drazí přátelé, Nehledě na aktuální mimořádnou situaci OBJEDNÁVKY PŘIJÍMÁME a VYŘIZUJEME, jak nejrychleji můžeme. Česká pošta a Zásilkovna fungují naplno a balíčky vám doručí jako obvykle, jak na výdejny, tak na adresu zákazníků v ČR a do zahraničí. V ČR platí, že je výdej zboží a zásilek z eshopů možný i v provozovnách, kde je jinak maloobchodní prodej zakázán. Dobírku je možné hradit u Zásilkovny pouze bezkontaktně (kartou). Přeji Vám mnoho trpělivosti a klidu a těším se na Vaše objednávky.

Magnet - šungitový oblázek

10 hodnocení
 
 

Magnetka - leštěný šungitový oblázek proti záření domácích spotřebičů

Dostupnost Skladem (4 ks)
98 Kč    
Značka Karélie
Webová stránka značky sungit.cz/karelie/
Kategorie ŠUNGIT - LÉČIVÉ KAMENY
 

Magnetka - leštěný šungitový oblázek využívá stínící vlastnosti šungitového uhlíků, schopnost šungitu posilovat biopole člověka. 
 
Aniž bychom si to uvědomovali, působení elektrosmogu jsme vystaveni téměř nepřetržitě – na pracovišti, v autě či autobusu, na ulici, doma. Právě v tuto chvíli, když čtete tyto řádky, jste pravděpodobně ozařování z mnoha zdrojů elektromagnetického záření.
Jak ukazuje praxe největší zátěž a hodnoty elektromagnetických polí vychází především z domácích spotřebičů. 
Mimo to že každý z nich generuje elektromagnetické pole dosahující jen několika procent ze zdravotních limitů, domácí spotřebiče se nacházejí v bezprostřední blízkosti od nás, máme jích velké množství a jejích polí navzájem interferují.
 
Zatímco se vedou spory o tom, do jaké míry je to nebezpečné, použijte doporučení předběžné opatrnosti – postarejte se samí o svou bezpečnost, ať to vypadá pro někoho směšně. 
 
Odstiňovácí vlastnosti šungitu jsou doloženy patenty. Šungit má schopnost pohlcovat elektromagnetické záření ve frekvenčním pásmu 100 kHz až 2000 MHz a oslabovat elektromagnetický signál více než 275×. 
 
Šungitová magnetka může snížit zdravotní rizika záření domácích spotřebičů - chladničky, mikrovlnné trouby, měřičů na topení a vodu s rádioodečtem aj. Hodí se i do auta. Vypadá estetický a stylově.
 
 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.