Vážení zákazníci, drazí přátelé, Nehledě na aktuální mimořádnou situaci OBJEDNÁVKY PŘIJÍMÁME a VYŘIZUJEME, jak nejrychleji můžeme. Česká pošta a Zásilkovna fungují naplno a balíčky vám doručí jako obvykle, jak na výdejny, tak na adresu zákazníků v ČR a do zahraničí. Dobírku je možné hradit u Zásilkovny pouze bezkontaktně (kartou). Kvůli možnosti OSOBNÍHO ODBĚRU volejte 602 958 123. Přeji Vám mnoho trpělivosti a klidu a těším se na Vaše objednávky.

Masážní kameny ze šungitu

13 hodnocení
 
  • 1 z 2
 

8 leštěných šungitových oblázků pro masážní účely, stoneterapii apod.

Dostupnost Vyprodáno
454 Kč
Kategorie Masážní a léčitelské pomůcky ze šungitu
Položka byla vyprodána...
 

8 leštěných šungitových oblázků pro masážní účely

Kamený mají aspoň jednu plochou stranu a jsou vhodné pro masáž horkými kameny (hot stones),  čakrovou harmonizační masáž apod. 

Šungitové oblázky se osvědčily při masáži horkými kameny (hot stones) lépe, než běžně používáné lávové kameny nebo kameny z gabry. Šungit výborně akumuluje teplo a dokáže přijaté teplo dlouho udržet, má silnou a zároveň příjemnou „přátelskou“  energetickou vibraci, která sedne každému pacientovi. Šungit vyrovnává energii v těle, „vytahuje“ z něho bolest a napětí, harmonizuje funkce čaker i meridiánů, navozuje stav vnitřního klidu, bezpeči, hlubokého uvolnění. Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém. Pocity a účinky masáži horkým šungitem vydrží po několik dnů. Je to jedna z nejlepších terapií k odstranění stresu a neklidu.

Léčivé schopnosti kamenů jsou nejvíce účinné při dotyku s lidským tělem. 

Každý jednotlivý kámen je samozřejmě svou velikosti a vzhledem originál. 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.