Vážení zákazníci, drazí přátelé, Nehledě na aktuální mimořádnou situaci OBJEDNÁVKY PŘIJÍMÁME a VYŘIZUJEME, jak nejrychleji můžeme. Službu OSOBNÍ ODBĚR poskytuji jen výjimečně po předchozí telefonické dohodě (602 958 123) na adrese: Petržílkova 2488/50 a to až do odvolání nouzového stavu. Přeji Vám mnoho trpělivosti a klidu a těším se na Vaše objednávky.

Masážní špice ze šungitu oboustranná

15 hodnocení
 
  • 1 z 2
 

Masážní špice (léčitelská hůlka, masážní tyčka, masážní tužka) ze šungitu oboustranná

Dostupnost Skladem (2 ks)
298 Kč    
Značka Karélie
Webová stránka značky sungit.cz/karelie/
Kategorie Masážní a léčitelské pomůcky ze šungitu
 

Šungitové masážní špice (léčitelské hůlky, masážní tyčky, masážní tužky ze šungitu) - skvělé pomůcky pro maséra a léčitele.

Ačkoli tento produkt není lékařským výrobkem, může být použít při rehabilitaci.
Šungitové masážní špice jsou vhodné i pro samostatnou masáž akupresurních bodů a zón. Zlepšuje prokrvování, rovnováhu, metabolismus a obranyschopnost organismu, čímž zaručuje celkovou úpravu zdravotního stavu.
 
Šungit pozitivně působí na energetická centra a tím na rovnováhu celého organizmu. Hrot šungitové masážní špice mechanický stlačuje akupresurní body, odvádí negativní energií a blokády z těla, navrací sílu a harmonii.
 
Délka: 8,5 cm, průměr: 2 cm. Lěštěná

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.