Kvůli dovolené od 9. do 20. září 2019 veškeré objednávky došlé v tomto období budou expedovány až 20. 9. Jako poděkování za Vaši trpelivost můžete uplatnit slevu 5% na celý nákup. Slevový kód: ZARI . Jak uplatnit slevu se dozvíte v sekci AKCE

Šungitový prášek, 100 g

1 hodnocení
 
  • 1 z 2
 

Jemný šungitový prášek, 100 g. 

Dostupnost Vyprodáno
50 Kč
Značka Karélie
Kategorie Šungit na vodu, štěrk, drť, valounky, prášek, surový šungit
Položka byla vyprodána...
 

Jemně mletý šungitový prášek

Šungitový prášek se hodí na výrobu mýdla, pasty, mastí, krémů apod., které si vyrobíte doma.
Můžete přimíchat malé množství šungitového prášku do hojivých mastí a zábalů, které běžně používáte. Léčivé účinky se znásobí. 
Možno přidat malé množství prášku do vaší oblíbené vlasové nebo tělové kosmetiky.  
 
Jednoduchý základní recept na léčivou mast (krém-balzám):
1 pol. lžíce šungitového prášku důkladně smíchejte s
1 pol. lžící oleje (může být kokosový, lněný, olivový aj.) a
1 pol. lžící bylinkového čaje anebo bylinkové tinktury.
Vznikne emulze, kterou nanášejte na postižená místa. Po 10 - 15 minutách působení smyjte vlažnou vodou. Můžete použit i šungitové mýdlo.
Šungit má protizánětlivé, dezinfekční, antioxidační, protialergické, hojivé účinky. Při výběru bylinek a oleje přihlížejte k jejím léčivým vlastnostem a svému zdravotnímu problému.   
 
Šungitový prášek je také vhodný na ekologické hnojení rostlin. Malé množství prášku (nebo jemnou šungitovou drť) je možné přimíchat přímo do zeminy, kde poslouží jako přírodní hnojivo. Šungit podporuje se zdravý růst, vývoj a odolnost rostlin proti chorobám a škůdcům.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.