Destička šungitová - odrušovač na telefon obdélník

20 hodnocení
 
 

Leštěná šungitová destička nalepovací, obdělník 20 x 10 mm, tloušťka 1,5 mm

Dostupnost Momentálně nedostupné
119 Kč
Značka Karélie
Webová stránka značky sungit.cz/karelie/
Kategorie Destičky - odrušovače ze šungitu
Položka byla vyprodána...
 

Šungitová destička - odrušovač
Destička ze šungitu využívá stínící vlastnosti šungitového uhlíků a schopnost šungitu posilovat biopole člověka.
Snižuje zdravotní rizika záření bezdrátových telefonů
Je to vybroušená destička šungitu s nalepovací fólií na mobil. Šungitová destička se nalepuje na pouzdro nebo na zadní stranu sluchátka co nejblíže k anténě.
Leštěná.
 
Mobilní telefony vysílají ve frekvenčních pásmech 900 MHz nebo 1 800 MHz pro GSM a 2 100 MHz pro UMTS. Toto vysílání (stejně jako i vysílání rozhlasu či televize nebo sítě Wi-Fi) spadá do oblasti vysokofrekvenčního, neionizujícího záření.
 
Ačkoliv hladiny průměrné expozice těla, působené těmito přístroji, jsou velmi nízké, lékaři i vědci se shodují na tom, že slabé vysokofrekvenční záření může mít za určitých okolností na lidský organismus nepříznivý vliv, a to především pokud je jeho působení dlouhodobé.
Zatím jediným prokázaným zdravotním rizikem tohoto ozařování je ohřívání těla nebo jeho částí. Výzkumy mezitím prokázaly tyto netepelné efekty na živé organismy:- únava, bolesti hlavy, poruchy spánku, poruchy koncentrace, ztráty paměti, závrati, bušení srdce; - změny v EEG mozku; - pokles hladiny hormonu melatoninu;- poruchy DNA a chromozomů;- změny v buněčném cyklu a bujení buněk;- snížení počtu živých spermií ve spermatu o desítky procent a omezení pohyblivosti zbývajících spermií aj.
Z fyzikální podstaty elektromagnetického záření plyne, že interakcí s tkáni těla mohou být příčinou nejrůznějších patologických pochodů v lidském těle.
 
Lidé by měli omezit telefonování, netelefonovat ve vozidlech, dopravních prostředcích a malých místnostech ( Znáte Faradayovu klec?), neměli by mobil nosit na těle. Při navazování hovoru by měli držet mobil co nejdál od hlavy a těla ( na délku paže).
Možným řešením také jsou různá stínící pouzdra či nálepky, jako tato šungitová destička.
 
Současně skladem destičky kulatého tvaru, leštěné