Magnet - šungitová destička s Květem života

15 hodnocení
 
 

Kulatá leštěná šungitová destička - magnetka ze symbolem Květu života. Průměr 50 mm, tloušťka 6 mm.

Dostupnost Vyprodáno
125 Kč
Značka Karélie
Webová stránka značky sungit.cz/karelie/
Kategorie Destičky - odrušovače ze šungitu
Položka byla vyprodána...
 

Magnetka - leštěná šungitová destička se symbolem Květu života využívá stínící vlastnosti šungitového uhlíků, schopnost šungitu posilovat biopole člověka. 
Symbol Květu života je vhodný třeba na očistu a harmonizaci prostředí, vody, v dřívějších dobách byl vkládán pod potraviny, aby prodloužil jejich životnost.
 
Aniž bychom si to uvědomovali, působení elektrosmogu jsme vystaveni téměř nepřetržitě – na pracovišti, v autě či autobusu, na ulici, doma. Právě v tuto chvíli, když čtete tyto řádky, jste pravděpodobně ozařování z mnoha zdrojů elektromagnetického záření.
Jak ukazuje praxe největší zátěž a hodnoty elektromagnetických polí vychází především z domácích spotřebičů. 
Mimo to že každý z nich generuje elektromagnetické pole dosahující jen několika procent ze zdravotních limitů, domácí spotřebiče se nacházejí v bezprostřední blízkosti od nás, máme jích velké množství a jejích polí navzájem interferují.
 
Zatímco se vedou spory o tom, do jaké míry je to nebezpečné, použijte doporučení předběžné opatrnosti – postarejte se samí o svou bezpečnost, ať to vypadá pro někoho směšně. 
 
Odstiňovací vlastnosti šungitu jsou doloženy patenty. Šungit má schopnost pohlcovat elektromagnetické záření ve frekvenčním pásmu 100 kHz až 2000 MHz a oslabovat elektromagnetický signál více než 275×. 
 
Šungitová magnetka může snížit zdravotní rizika záření domácích spotřebičů - chladničky, mikrovlnné trouby, měřičů na topení a vodu s rádioodečtem aj. Hodí se i do auta. Vypadá estetický a stylově.
 
 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.