Harmonizér bioenergetický KOULE

26 hodnocení
 
  • 1 z 3
 

Bioenergetický harmonizér  ŠUNGIT + KARELSKÝ MASTEK - KOULE 3,5 cm

Dostupnost Vyprodáno
533 Kč
Značka Karélie
Webová stránka značky sungit.cz/karelie/
Kategorie Harmonizéry ze šungitu
Položka byla vyprodána...
 

BIOENERGETICKÝ HARMONIZÉR  –  ŠUNGIT + KARELSKÝ MASTEK - koule ze šungitu a karelského mastku 
 
Působení harmonizéru přepíná organismus do jiného, dokonalejšího  energetického stavu, při kterém se energie harmonicky rozděluje mezí orgány a soustavy, aktivněji probíhají regenerační procesy,  posilují se obranné a seberegulační funkce. Dále  harmonizér zvyšuje vibrace, vyrovnává polaritu těla a napomáhá dalším pozitivním změnám energetického systému.
 
Co můžeme harmonizéry léčit
Jako každý přístroj, stimulující a upravující práci organismu, harmonizér pomáhá proti  všem psychosomatickým nemocem a  neduhům, které mají příčinu v poruše energetické výměny. Jedná se o výborný prostředek proti stresu, k odstranění svalové a psychické únavy, poruch spánku, zlepšení látkové výměny, zvýšení imunity. S jeho pomocí  je možné vyrovnávat  krevní tlak, léčit neurotrofické poruchy, aterosklerózu, nemoci srdečně–vaskulární a vylučovací soustav.
 
Kontraindikace:                                        
Schizofrenie a jiné duševní choroby; epilepsie; těhotenství  /posledních 6 měsíců/.
Nedoporučuje se používat harmonizéry v kombinaci s halucinogenními, narkotickými preparáty a také s alkoholickými napojí. Účinek v tomto případě může byt nevyzpytatelný.  Nedoporučuje se pracovat s harmonizéry při zapnuté televizi, při práci s počítači, mikrovlnkami a dalšími vyzařujícími přístroji.
 
Jak pracovat s harmonizérem
Základní postavení, které je používáno při práci s harmonizéry, je takzvaná egyptská pozice vsedě a vstoje obličejem ke Slunci. Tj.,  pro ranní cvičení je vždy nezbytné být čelem na východ, během dne na jih, večer na západ a v noci na sever.
Póza vsedě -  Uvolněte všechny svaly kromě těch, které podepírají záda a hlavu, páteř je kolmo k zemi. Ruce leží na  kolenou. Kolena jsou zlehka nasměrována do stran. Paty jsou ve vzdálenosti šířky pánve nebo ramen. Chodidla jsou mírně vytočena do stran. Ramena jsou svěšena a uvolněna. Lokty jsou zlehka přitisknuty k bokům. Takto chodidla, holeně, pánev a předloktí vytvářejí symbol života – písmeno V.
Póza vstoje - Záda jsou držena rovně, kolmo k zemi. Ramena jsou volně spuštěná, ruce volně nataženy podél těla. Jestli je v procesu dýchání aktivnější pravá nosní dírka, dejte o půl kroku vpřed pravou nohu, jestli levá nosní dírka – levou nohou.
 
Obecná pravidla

Zklidněte se, uvolněte celé tělo odshora dolů: hlavu, šíji, ramena, lokty, zápěstí, prsty na rukou, hruď, břicho, záda, oblast pasu, hýždě, kolena, kotníky, chodidla, prsty u nohou. Zátylek a páteř jsou vyrovnány v jedné přímce, jako by jste byli zavěšeni ke stropu za temeno. Špička nosu a pupík jsou také v jedné přímce.

 

Konec jazyku je vyzvednut k patru a lehce se dotýká alveolárního okraje (oblasti za zuby z vnitřní strany.) Kořen jazyku je uvolněn.

Vnitřní úsměv. Cvičení je mnohem účinnější, jestliže jsou cviky prováděny ve stavu radostného zklidnění.
Oči jsou zavřená anebo se dívají horizontálně vpřed. Pohled se soustředí na představovaném nebo reálném bodu přímo před sebou,  ve vzdálenosti 40-60 cm. Nejdůležitější je udržovat stav klidu.
Během prvních fází cvičení je zapotřebí dosáhnout pomalého, rytmického a nepřerušovaného dechu. V další fázi je nacvičován tzv. “mistrovský rytmus”: nádech na 7 vteřin –  1 vteřina výdrž – výdech na 7 vteřin – 1 vteřina výdrž.
Kouli ze šungitu (černá) si vezmete do levé ruky, kouli z karelského mastku (šedá) do pravé a držte je v rukou 5-15 minut. Za účelem léčení proceduru provádějte pravidelně, nejlépe v době aktivizace energetického meridiánu, na něhož má nemocný orgán/část těla základní vazbu. Jinak můžete proceduru opakovat podle potřeby (stres, únava, bolest, nespavost atd.) anebo kdy se Vám zachce. Žezla se používájí také k meditačním apod  účelům. 
 
ŠUNGIT    je 2 mld. let stará polyminerální uhlíková hornina, jejíž jediné naleziště se nachází v Karélii, v severozápadním Rusku. Na něm je neobyčejné všechno: složení, struktura, vlastnosti, záhadný původ, široké spektrum využití. Šungit dezinfikuje a čistí vodu, obohacuje ji stopovými prvky, mění její energeticko-informační strukturu, nabijí a aktivuje; pohlcuje elektromagnetické záření, neutralizuje patogenní vlivy; má hojivé a léčivé účinky.  Je nosičem ženské (jinové) energie.
 
KARELSKÝ MASTEK.  Stáří tohoto kamene stejně jako u šungitu se odhaduje na 2 mld. let. Karelský mastek (talkochlorit) je metamorfovanou horninou, která se vyskytuje a průmyslové těží v Karélii. Ve světě je známý pod finským názvem tulikivi. Tento kámen se skládá cca z poloviny z mastku (talek, talkum, steatit, klouzek – Mg3Si4O10(OH) 2 ) a z poloviny z magnezitu (uhličitan hořečnatý- MgCO3). Mezi jeho hlavní vlastnosti patři hydrofobnost, žáruvzdornost, měkkost a unikátní tepelné vlastnosti: - rychlá absorpce tepelné energie a její akumulace - postupné vyzařování nahromaděné tepelné energie. Stačí podržet ho v rukou jen několik minut, dlouho pak budete mít pocit že Vás hřeje.
Od pradávna se využíval karelským obyvatelstvem k výrobě kámen, pecí, saun a nádobí. Říkali mu proto hrncový kámen. Je absolutně netoxický a chemický setrvačný. Je nosičem mužské (jangové) energie.