INFORMACE O PROVOZU: Vážení zákazníci, drazí přátelé, Nehledě na aktuální mimořádnou situaci OBJEDNÁVKY PŘIJÍMÁME a VYŘIZUJEME, jak nejrychleji můžeme. Česká pošta a Zásilkovna fungují naplno a balíčky vám doručí jako obvykle, jak na výdejny, tak na adresu zákazníků v ČR a do zahraničí. V ČR platí, že je výdej zboží a zásilek z eshopů možný i v provozovnách, kde je jinak maloobchodní prodej zakázán. Dobírku je možné hradit u Zásilkovny pouze bezkontaktně (kartou). Přeji Vám mnoho trpělivosti a klidu a těším se na Vaše objednávky.

Šungitová koule 8 cm

16 hodnocení
 
 

Leštěná koule z karelského šungitu o průměru 8 cm.

Dostupnost Skladem (3 ks)
1 299 Kč    
Značka Karélie
Webová stránka značky sungit.cz/karelie/
Kategorie Koule ze šungitu
 

Šungitová koule Velká - průměr cca 8 cm.

Koule jsou od pradávna známé a využívané silné tvarové zářiče.

Tvarové zářiče jsou různé geometrické útvary, dvoj - nebo trojrozměrná tělesa, která jsou schopna vyzařovat, pohlcovat, odrážet či měnit tvar biopole a tím ovlivňovat naši energetickou bilanci.

Podobně pyramidám mohou koule odrušovat silné geopatogenní zóny, elektromagnetickou indukci od domácích elektrických přístrojů či elektrického vedení, a tím harmonizovat a chránit proti negativnímu působení prostory a lidí, které se v nich nacházejí.

Stejné vlastnosti má i léčivý kámen šungit, z něhož je koule zhotovená. Působení materiálu a tvaru se u šungitové kouli synergický posilují.

Šungitové koule jsou silné zářiče vhodné jak pro léčitele a terapeuty tak i pro ostatní jedince, kteří mají zkušenosti s prací s energiemi.

Šungitové koule lze doplnit podstavcem ze šungitu.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.