Vážení zákazníci, drazí přátelé, Nehledě na aktuální mimořádnou situaci OBJEDNÁVKY PŘIJÍMÁME a VYŘIZUJEME, jak nejrychleji můžeme. Službu OSOBNÍ ODBĚR poskytuji jen výjimečně po předchozí telefonické dohodě (602 958 123) na adrese: Petržílkova 2488/50 a to až do odvolání nouzového stavu. Přeji Vám mnoho trpělivosti a klidu a těším se na Vaše objednávky.

Šungitová koule 9 cm

22 hodnocení
 
 

Leštěná koule z karelského šungitu o průměru 9 cm.

Dostupnost Skladem (1 ks)
1 390 Kč    
Značka Karélie
Webová stránka značky sungit.cz/karelie/
Kategorie Koule ze šungitu
 

Šungitová koule největší velikosti - průměr cca 9 cm.

Koule jsou od pradávna známé a využívané silné tvarové zářiče.

Tvarové zářiče jsou různé geometrické útvary, dvoj - nebo trojrozměrná tělesa, která jsou schopna vyzařovat, pohlcovat, odrážet či měnit tvar biopole a tím ovlivňovat naši energetickou bilanci.

Podobně pyramidám mohou koule odrušovat silné geopatogenní zóny, elektromagnetickou indukci od domácích elektrických přístrojů či elektrického vedení, a tím harmonizovat a chránit proti negativnímu působení prostory a lidí, které se v nich nacházejí.

Stejné vlastnosti má i léčivý kámen šungit, z něhož je koule zhotovená. Působení materiálu a tvaru se u šungitové kouli synergický posilují.

 Šungitové koule lze doplnit podstavcem ze šungitu.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.