Mýdlová kytice růžové pivoňky 2

3 hodnocení
 

Mýdlová kytice v růžových barvách Pivoňky v květináči – voňavá dekorace.  

Mýdlové kytice - originální barevná a voňavá dekorace do koupelny nebo do ložnice. Ruční výroba.

 

Dostupnost na objednávku - 1-2 dny
500 Kč
Kategorie Šungitové mýdlo
Položka byla vyprodána...
 

Mýdlová kytice v oranžových barvách pivoňky v květináči – voňavá dekorace.

Přinášíme vám novou inspiraci pro váš domov. Mýdlové květiny vypadají jako živé. Mýdla jsou vyráběná ručně, umělecky uspořádány a krásně prezentovány. Každá kytice je neopakovatelný originál.

Základem mýdel je glycerinová mýdlová hmota SLS free (viz obrázek 4.) špičkové kvality značky Forbury. Při výrobě mýdla se používají potravinářská nebo speciální antialergická barviva a aroma (viz obr.5.).

Kytice má vynikající výraznou, ale nevtíravou květinovou vůni. Každý pohled na ni vám zaručeně vykouzlí úsměv na tváři a zvedne náladu! Je vhodná jako barevná a voňavá dekorace nejen do koupelny, ale do ložnice nebo obýváku. Kytice vytvoří u vás doma dokonalou atmosféru. Je to originální krásný dárek pro každou příležitost.

Kytice má vynikající jemnou květinovou vůni.

Kytice je tvořena jedenáctí mydlovými květy s přízdobou. Celková výška - cca 23 cm, průměr cca 23 cm. Celková váha - 570 g.

Mýdlové květy a kytice jsou originálním krásným dárkem pro každou příležitost. Poslouží Vám jako barevná a voňavá dekorace do koupelny nebo ložnice, může se hodit na provonění prádla apod.

Nejde o kosmetický přípravek! Není vhodná hračka pro děti do 3 let. 

 

.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.