INFORMACE O PROVOZU: Vážení zákazníci, drazí přátelé, Nehledě na aktuální mimořádnou situaci OBJEDNÁVKY PŘIJÍMÁME a VYŘIZUJEME, jak nejrychleji můžeme. Česká pošta a Zásilkovna fungují naplno a balíčky vám doručí jako obvykle, jak na výdejny, tak na adresu zákazníků v ČR a do zahraničí. V ČR platí, že je výdej zboží a zásilek z eshopů možný i v provozovnách, kde je jinak maloobchodní prodej zakázán. Dobírku je možné hradit u Zásilkovny pouze bezkontaktně (kartou). Přeji Vám mnoho trpělivosti a klidu a těším se na Vaše objednávky.

Přívěšek "Srdce" ze šungitu

6 hodnocení
 
 

Energetický leštěný přívěšek "Srdce" ze šungitu. Rozměry cca  4 x 4 cm, tloušťka cca 3 mm

Dostupnost Skladem (> 5 ks)
125 Kč    
Značka Karélie
Kategorie Přívěšky ze šungitu
 

Přívěšek Srdce ze šungitu

Energetické šungitové přívěšky slouží k ošetření čaker, doplňování energie, celkové harmonizaci a posílení organizmu, ochraně proti působení nižších energií vitálního původu. Trvalé nošení šungitových přívěsků a náhrdelníků se doporučuje jako doplněk léčby při poruchách štítné žlázy, syndromu chronické únavy, aj.
Před prvním nošením doporučujeme přívěšek důkladně umyt teplou vodou a vysušit jednorázovým ubrouskem.

Přívěšek Srdce ze šungitu může být vaším amuletem.

Je známo, že panika, strach, pocit nejistoty, neschopnosti a bezradnosti, napětí, očekávání  něčeho zlého přitahují neštěstí, neblahé náhody, oslabují  imunitní odolnost, fyzické a psychické zdraví.

Amulet ze šungitu vám může pomoci uklidnit se, ziskat vnitřní pocit bezpečí, větší sebejistotu, důvěru v sebe, svoje tělo.

Doporučuje se v soustředění, tichu a samotě vypovědět amuletu vlastními slovy to, co od něj očekáváte. Amulet se má nosit neustále při sobě. Nikomu ho nepujčujte a nedávejte do ruky.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.